ایتالیا اسپانیا

رونالدو- یوونتوس؛ تاریخ معارفه هم تعیین شد؟

فوتبال ترایب- ممکن است رئال مادرید خبر جدایی کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی خود را در روز سه شنبه رسما اعلام کرده تا مسیر او برای انتقال 100 میلیون یورویی به یوونتوس هموار شود.

طبق ادعای مدیاست روز 10 ژوئن که جلسه هیئت مدیره به ریاست فلورنینو پرز در مادرید برگزار خواهد شد را باید روز سرنوشت ساز برای آینده رونالدو در برنابئو تلقی کرده و ممکن است همان روز رسما خبر جدایی این بازیکن اعلام شود.

به نظر می رسد رونالدو نیز به زودی درخواست رسمی خود مبنی بر جدایی را ارائه خواهد داد زیرا فلورنتینو پرز می خواهد رونالدو به طور واضح اعلام کند که او به دنبال یک چالش جدید بوده و علاقه دارد از رئال مادرید جدا شود و این یک بخش غیر قابل مذاکره در مورد معامله است.

اما پرداخت هزینه احتمالا 100 میلیون یورویی این انتقال تنها مبلغی نیست که باید یوونتوس پرداخت کنند و آنها باید رقمی ما بین 20 تا 25 میلیون یورو برای ژرژ مندس مدیر برنامه و واسطه این انتقال نیز کنار بگذارند.

اگرچه بیانکونری سالانه باید مبلغ 30 میلیون یورو به رونالدو اختصاص دهد اما از قراردادهاس اسپانسری، افزایش فروش و بازاریابی در سراسر جهان نیز درآمد زیادی برای یوونتوس به ارمغان آورده خواهد شد.