اروپا اسپانیا

ادن هازارد- رئال مادرید؛ در مسیر اوزیل و خامس

فوتبال ترایب- بعد از به پایان رسیدن پروسه جدایی کریستیانو رونالدو، باشگاه رئال مادرید به سمت خریدهای جدید خواهد رفت که ادن هازارد یکی از گزینه های اصلی این تیم است.

ادن هازارد سالهاست مورد توجه رئال مادرید قرار دارد و به نظر می رسد حالا بیش از همیشه موقعیت و شرایط انتقال او به برنابئو فراهم شده است زیرا با توجه به جدایی احتمالی رونالدو، کهکشانی ها باید به دنبال یافتن یک یا حتی تعداد بیشتری جانشین برای ستاره پرتغالی باشند که درخشش فوق العاده هازارد در جام جهانی در ترکیب بلژیک و رهبری او در این مسیر، آنها را به نهایی کردن این انتقال مطمئن ساخته است.

ر 2 جام جهانی قبلی، رئال مادرید یک پلی میکر باکیفیت استخدام کرد و به نظر می رسد این روال در حال تکرار شدن است.

ئذ جام جهانی 2010 این مسوت اوزیل بود که با درخشش در ترکب تیم کلی آلمان، مورینیو را مجاب به جذب خود کرد و در سال 2014 عملکرد فوق العاده خامس رودریگز در ترکیب کلمبیا باعث شد او بعد از پایانی جام جهانی راهی رئال مادرید شود و حالا اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، ادن هازارد نیز بعد از جام جهانی در همین مسیر قرار خواهد گرفت.

چلسی راهی لیگ قهرمانان نشده و خود هازارد نیز در سالهای اخیر تلویحا برای انتقال به مادرید ابراز تمایل کرده است تا همه چیز برای نهایی شدن این انتقال آماده باشد.