انگلیس اسپانیا

2 گزینه احتمالی برای جانشینی کریستیانو رونالدو

فوتبال ترایب- به نظر می رسد بعد از 9 سال جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید قطعی شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او فصل بعد برای باشگاه یوونتوس به میدان خواهد رفت.

اما اگر این اتفاق نهایی شود بی شک باشگاه رئال مادرید که چند سالی است در بازار نقل و انتقالات خرید پر سر و صدایی نداشته برای جانشینی رونالدو اقدام خواهد کرد تا در تابستان امسال شاهد حضور حداقل یک نام بزرگ به برنابئو باشیم.

اولین گزینه مورد نظر رئال مادرید ادن هازارد ستاره بلژیکی چلسی است که در جام جهانی نیز عملکرد بسیار خوبی در ترکیب تیم ملی کشورش داشته و با توجه به عدم راهیابی چلسی به لیگ قهرمانان احتمالا جذب او خیلی هم دشوار نیست زیرا خود هازارد نیز تلویحا به حضور در مادرید ابراز علاقه کرده است.

اما خواکین ماروتو خبرنگار مشهور اسپانیایی ادعا کرد که هری کین ستاره انگلیسی تاتنهام اصلی ترین گزنیه رئال برای جانشینی رونالدو است.

ستاره گلزن تاتنهام و تیم ملی انگلیس در طول سالهای اخیر عملکرد بسیار خوبی در عرصه باشگاهی و ملی داشته و می تواند آمار گلزنی فوق العاده رونالدو در رئال مادرید را تکرار کند اما جذب هری کین هرگز آسان نیست زیرا تاتنهام علاقه ای به فروش ستاره گلزن خود ندارد.