لیگ ایران پرسپولیس

علیرضا بیرانوند در پرسپولیس ماندنی شد

فوتبال ترایب- علیرضا بیرانوند، دروازه بان جوان قرمزپوشان مدعی شد به خاطر مشکلات پرسپولیس و محرومیت از جذب بازیکن تا پایان نیم فصل در این تیم باقی خواهد ماند.

درخشش علیرضا بیرانوند در مسابقات جام جهانی باعث شد تا گمانه زنی های زیادی در خصوص جدایی او از پرسپولیس افزایش یابد اما بیرانوند در برنامه 2018 خبر از ادامه حضور خود در باشگاه داد.

بیرانوند با اشاره به بسته بودن پنجربه نقل و انتقالاتی باشگاه که تا پایان نیم فصل ادامه خواهد داشت، عنوان کرد که حداقل تا پایان نیم فصل و به خاطر هواداران پرسپولیس در این تیم باقی خواهد ماند و در صورتی که قصد خروج از باشگاه را هم داشته باشد، پس از نیم فصل اول لیگ هجدهم این اتفاق رخ خواهد داد.

بیرانوند در ادامه گفت: در جریان بازی با مراکش از خود می پرسیدم که آیا من در جام جهانی هستم؟ باورم نمی شد که من در حال حاضر در جام جهانی حضور دارم. ما 15 روز در اردو ترکیه بودیم و باورم نمی شد که قرار است در جام جهانی بازی کنم.

زمانی که قرار بود پنالتی پرتغال توسط ویدیوچک اعلام شود، 3 دقیقه با خدای خود صحبت کردم و از او خواستم که به من کمک کند. از طرفی دیگر من برای رونالدو کری خوانده بودم و باید آن را عملی می کردم. برخی ها پیش از جام جهانی بابت این کری خیلی من را اذیت و مسخره کردند اما خدا را شکر که توانستم پاسخ خوبی به منتقدان خود بدهم.