ایتالیا اسپانیا

رونالدو- یوونتوس؛ تنها یک گام تا نهایی شدن

فوتبال ترایب- به نظر می رسد دوران حضور کریستیانو رونالدو در رئال مادرید رو به اتمام بوده و اخبار حاکی از نزدیک شدن کار انتقال او به یوونتوس در مراحل پایانی است.

امروز مدیر برنامه رونالدو سیگنال های مثبتی را از اسپانیا به جوزپه ماروتا مدیر باشگاه یوونتوس داده و فلورنتینو پرز هم علاقه دارد به توافق با ژرژ مندس احترام بگذارد و باشگاه یوونتوس نیز در انتظار برای مهیا شدن پرداخت شرایط برای واریز مبلغ مورد نظر و نهایی شدن انتقال ستاره پرتغالی به تورین است.

خوش بینی‌ یوونتوس برای انجام انتقال زمانی که رئال مادرید قیمت فروش کریستیانو رونالدو را به آنها گفته بیشتر شده و یوونتوس می خواهد با پرداخت مبلغ مورد نظر انتقال رونالدو را نهایی کند.

این احتمال وجود دارد کارهای رسمی برای انجام این انتقال در صورت توافق نهایی با مدیریت رئال مادرید هفته آینده انجام شود. کریستیانو رونالدو در حال خاضر در یونان به همراه خانواده در تعطیلات به سر می‌برد و گفته می‌شود هواپیمای اختصاصی باشگاه یوونتوس منتظر است تا در صورت تایید انتقال او را از یونان به تورین منتقل کند و به نظر می رسد راه زیادی تا نهایی شدن این انتقال باقی نمانده باشد.