لیگ ایران استقلال

دغدغه های شفر؛ آینده مبهم 4 ستاره ترکیب استقلال

فوتبال ترایب- علیرغم شروعی طوفانی در بازار نقل و انتقالات، هنوز باشگاه استقلال قادر به رفع کردن یکی از مهم ترین دغدغه های وینفرد شفر یعنی حفظ ستاره های فعلی ترکیب آبی پوشان نبوده است. در ادامه شرایط ستاره هایی که ممکن است در تابستان امسال استقلال را ترک کنند را بررسی خواهیم کرد؛

وریا غفوری
مدافع راست باتجربه استقلال در مورد فصل آینده خود هنوز تصمیمی نگرفته و مشخص نیست در استقلال خواهد ماند یا خیر. اما اخبار حاکی از مذاکرات متعدد مدیریت باشگاه برای حفظ اوست و طبق گفته خود وریا غفوری اگر باشگاه به پیشنهاد مالی وی گوش بدهد این مدافع آماده که با ورود شفر پیشرفت فراوانی داشت احتمالا فصل بعد هم در استقلال خواهد ماند.

امید ابراهیمی

هافبک جنگنده باشگاه استقلال که در ام جهانی عملکرد بسیار خوبی داشت، یکی از بازیکنانی است که ممکن است از استقلال جدا شود. باشگاه القطر تمایل زیادی به جذب این هافبک 31 ساله دارد و با توجه به تفاوت عظیم پیشنهاد مالی آبی پوشان با باشگاه متمول قطری، ممکن است امید ابراهیمی در اواخر دوران ورزشی خود راهی کشورهای حوزه خلیج فارس شود.

سرور چپاروف

هافبک ازبکستانی استقلال که در دوران حضور منصورین بارها نیمکت نشین بود، با شفر تبدیل به یکی از مهره های کلیدی باشگاه استقلال شده بود و نمایش درخشانی در طول فصل داشت. سرور چپاروف بارها تاکید کرد باید شرایط مساعدی برای اسکان خانواده اش در تهران فراهم شود و هنوز مدیریت باشگاه استقلال قادر به جلب رضایت برنده 2 توپ طلای فوتبال آسیا نبوده است.

تیام

اما شاید بزرگ ترین دغدغه مدیران استقلال در حال حاضر حفظ مامه بابا تیام باشد. این مهاجم سنگالی در دوران کوتاه حضور خود در ترکیب آبی پوشان عملکرد فوق العاده ای داشته و به گلزن اول این تیم تبدیل شد. اخیرا تیام مدعی شد به دلیل ح نشدن مشکلات مالیاتی فعلا به تهران سفر نمی کند و علیرغم شایعات فراوان هنوز تواقفی میان او و استقلال حاصل نشده است اما هواداران استقلال در نهایت امیدوار به ماندن تیام در ترکیب تیم خود هستند.