ایتالیا اسپانیا

کریستیانو رونالدو در آستانه انتقال به یوونتوس

فوتبال ترایب- در روزهای اخیر اخبار و شایعات زیادی در مورد احتمال انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس شنیده شده و هرچه می گذرد این شایعه به واقعیت نزدیک تر می شود. به نظر می سد ستاره پرتغالی دیگر تمایلی به ماندن در رئال مادرید نداشته و در مورد افزایش حقوق خود نیز با این باشگاه به توافق نرسیده و به همین دلیل یوونتوس مقصد خوبی برای او خواهد بود.

آندره آنیلی مدیر باشگاه یوونتوس شخصا با کریستیانو رونالدو صحبت کرده و پیشنهاد قرارداد ۴ ساله و دستمزد سالانه ۳۰ میلیون یورویی به کریستیانو داده است.

یوونتوس با پرداخت 120 میلیون یورویی حق انتقال رونالدو مشکلی ندارد و تنها مسئله اصلی فعلاً دستمزد رونالدو است که برای 4 سال 150 میلیون یورو خواهد بود و این معامله با اضافه شدن مالیات نزدیک به 400 میلیون یورو برای یوونتوس هزینه خواهد داشت.

یوونتوس برای فسخ قرارداد کریستیانو رونالدو به رئال مادرید  ۱۰۰ میلیون پرداخت خواهد کرد و این بند در ژانویه فعال شده است. البته  پاریس سن ژرمن،  تیم های اسپانیایی و لیگ برتر حق استفاده از این بند را ندارند.

به نظر می رسد توافقات بین طرفین حاصل شده و به زودی رونالدو قراردادی ۴ ساله به ارزش بیش از ۳۰ میلیون حقوق در سال با یوونتوس امضا خواهد کرد و تنها یک قدم تا اتمام انتقال باقی مانده است.