لیگ ایران پرسپولیس

نقل و انتقالات پرسپولیس برای لیگ هجدهم- فصل 98-97

فوتبال ترایب- پرسپولیس بعد از کسب 2 فصل قهرمانی متوالی در لیگ برتر امسال و با توجه به رقبای دشواری و تقویت تیم های بزرگ کار سختی برای حفظ جایگاه خود دارد. در ادامه اخبار مربوط به نقل و انتقالات تابستانی این تیم در تابستان 1397 را بررسی خواهیم کرد؛

مهدی ترابی 6 ماه محروم خواهد شد؟

2 روز قبل باشگاه پرسپولسی اعلام کرد با مهدی ترابی ستاره جوان باشگاه سایپا برای انتقالی 2.5 ساله به توافق قطعی دست یافته و این بازیکن جوان بعد از طی شدن محرومیت باشگاه پرسپولیس از نقل و انتقالات در زمستان امسال راهی این تیم خواهد شد.

اما بعد از عقد قرارداد مهدی ترابی با تیم پرسپولیس، سرپرست باشگاه تراکتورسازی مدعی شد که تراکتورسازی از فصل پیش با این بازیکن قرارداد بسته و حتی 200 میلیون نیز به عنوان پیش قرارداد دریافت کرده است.

پاسخ مبهم وحید امیری در خصوص پرسپولیس

وحید امیری از جمله ابهامات ترکیب قرمزپوشان برای فصل بعد بوده و مسئولان پرسپولیس به دنبال تمدید قرارداد این بازیکن هستند.

کدام ستاره های استقلال و پرسپولیس احتمال جدایی دارند؟

رسمی؛ مهدی ترابی به پرسپولیس پیوست

مهدی ترابی ستاره تکنیکی و تند و تیز سایپا که مدت ها بود مورد نظر پرسپولیس قرار داشت بالاخره به این تیم پیوست.

مهدی ترابی و سروش رفیعی پرسپولیسی شدند؟

مهدی ترابی بازیکن ملی پوش تیم سایپا به احتمال فراوان در نیم فصل لیگ برتر آینده از این تیم جدا خواهد شد و پرسپولیس مقصد این ستاره جوان خواهد بود.

رسمی؛ صادق محرمی راهی دینامو زاگرب شد

صادق محرمی مدافع جوان و سابق پرسپولیس با قراردادی بلند مدت و 5 ساله راهی لیگ برتر کرواسی شد و به باشگاه دینامو زاگرب پیوست.

رسمی؛ محمد انصاری با پرسپولیس 2 ساله تمدید کرد

محمد انصاری، مدافع جوان پرسپولیس که پیش از این گفته بود در صورت محرومیت این تیم از بازار نقل و انتقالات در این تیم ماندنی خواهد بود، به قول خود عمل کرد.

رسمی؛ سعید کریمی به پرسپولیس ملحق شود

سعید کریمی مهاجم تیم ملی امید ایران پس از حضور در باشگاه، با قراردادی چهار ساله به جمع پرسپولیس پیوست. ب

سروش رفیعی- رسپولیس؛ یک قدم تا نهایی شدن

رسمی؛ قرارداد کمال کامیابی نیا تمدید شد

باشگاه پرسپولیس در ادامه تمدید قرارداد با بازیکنان پیشین خود، امروز با هافبک دفاعی سرخپوشان به توافق نهایی رسید و قرارداد وی برای سه سال تمدید شد.

رسمی؛ کریم باقری 2 ساله با پرسپولیس تمدید کرد

کریم باقری، اسطوره باشگاه پرسپولیس که در فصول اخیر کمک برانکو روی نیمکت بوده قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد. مربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز با حضور در باشگاه، با حمیدرضا گرشاسبی دیدار نمود و قراردادش را با پرسپولیس دو سال تمدید کرد.

سروش رفیعی؛ پرسپولیس یا تراکتورسازی؟

سروش رفیعی، ستاره خلاق الخور مورد توجه تراکتورسازی قرار دارد اما علاقه او به بازی کردن بعد از نیم فصل در پرسپولسی شرایط این انتقال را پیچیده کرده است.

رسمی؛ امید عالیشاه با پرسپولیس تمدید کرد

امید عالیشاه بازیکن با سابقه پرسپولیس که با پشت سر گذاشتن خدمت مقدس سربازی به جمع سرخپوشان باز گشته است، قرارداد خود را با باشگاه تا 2 فصل تمدید کرد.

رسمی؛ مهدی شریفی به پرسپولیس ملحق شد

مهدی شریفی، مهاجم گلزن و 26 ساله دومین خرید رسمی پرسپولیس است و مهاجم سابق تیم‌های سپاهان و تراکتورسازی که به تیم ملی هم راه پیدا کرده بود، با توافقی دو ساله به جمع سرخپوشان ملحق شد.

شوک به پرسپولیس؛ بیرانوند هم جدا خواهد شد؟

شرایط برای پرسپولیس بر وفق مراد نیست و بعد از جدایی احتمالی محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده، حالا به نظر نوبت علیرضا بیرانوند فرا رسیده است.