لیگ ایران استقلال

نقل و انتقالات استقلال برای لیگ هجدهم- فصل 98-97

فوتبال ترایب- استقلال که در فصلی که گذشت با وینفرد شفر متحول شده بود، امسال امیدوار است با تقویت مناسب در بازار نقل و انتقالات بعد از 6 سال دوباره قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کند. در ادامه اخبار مربوط به نقل و انتقالات تابستانی استقلال در تابستان 1397 را بررسی خواهیم کرد؛

مجید حسینی هم راهی اروپا خواهد شد؟

مجید حسینی که در اولین دیدار تیم ملی ایران به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده و بعد از آن عضوی از ترکیب ثابت شد، ممکن است در تابستان از استقلال جدا شود.

داریوش شجاعیان باید به گسترش فولاد بازگردد

هوشنگ نصیرزاده مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد مدعی شد استقلال در مورد تعهدات خود در مورد داریوش شجاعیان پایبند نبوده و باید دوباره به تیم سابق خود بازگردد.

کدام ستاره های استقلال و پرسپولیس احتمال جدایی دارند؟

کار دشوار استقلال برای حفظ مجید حسینی و امید ابراهیمی

درخشش در جام جهانی روسیه 2018 و عملکرد بسیار خوب بازیکنانی چون امید ابراهیمی و مجید حسینی در ترکیب تیم ملی ایران باعث شده کار استقلال که روزهای دشواری را در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر پیش رو دارد برای حفظ این 2 بازیکن سخت شود.

مامه تیام- استقلال و یک مشکل بزرگ؛ ترس از سفر به تهران

هنوز باشگاه استقلال به توافق نهایی با مامه تیام، مهاجم سنگالی و گلزن خود برای فصل جدید دست نیافته و باید دید در نهایت مهاجم 7 گله آبی پوشان در لیگ قهرمانان در استقلال باقی خواهد ماند یا خیر.

رسمی؛ اميرحسين اسماعيل زاده به استقلال پیوست

اميرحسين اسماعيل زاده مدافع چپ تيم ملى فوتبال اميد با استقلال به توافق رسيد و قرارداد خود را به مدت 5 سال با تیم استقلال امضا كرد.

نگرانی بزرگ استقلال؛ حفظ ستاره ها مهم از جذب بازیکن

 اگرچه استقلال تا به امروز در بازار نقل و انتقالات بسیار فعال بوده و بازیکنان زیادی را جذب کرده است، اما بی شک بزرگ ترین نگرانی شفر حفظ ستاره های فعلی و کلیدی استقلال است.

رسمی؛ الهیار صیادمنش به استقلال پیوست

الهیار صیادمنش، ستاره جوان سایپا که مدتی پیش با استقلال برای عقد قرارداد به توافق رسیده بود، بالاخره قرارداد خود را با استقلال امضا کرد. 

جدایی امید ابراهیمی از استقلال قطعی شد؟ مقصد قطر است

اخبار حاکی از آن است که در روزهایی که استقلال در حال جذب ستاره های بزرگی برای تقویت ترکیب خود برای حضوری قدرتمندانه در فصل آینده لیگ برتر و لیگ قهرمانان است، ممکن است امید ابراهیمی از این تیم جدا شود.

رسمی؛ امید نورافکن به شارلوا بلژیک پیوست

انقلاب شبانه استقلال؛ جذب 8 بازیکن جوان

پندار توفیقی یک بار دیگر در ساعات منتهی به شب خبرساز شده و باشگاه استقلال دیشب خبر از جذب 8 بازیکن جوان که همه آنها عضو تیم ملی امید نیز هستند خبر داد.

باشگاه استقلال در راستای سیاست شناسایی، جذب و پرورش بازیکنان جوان و آینده دار، اقدام به جذب تعدادی از بازیکنان حوان کرده است و بازیکنان جوان سابق استقلال مثل که قرضی در تیم های نفت تهران و الومینیوم اراک حضور داشتند به تیم بازگشته اند.

شب شلوغ استقلال؛ دانشگر، محمدی مهر و روح الله باقری آبی پوش شدند

استقلال دیشب در بازار نقل و انتقالات بسیار فعال نشان داده و موفق شد محمد دانشگر از سایپا، فرشاد محمدی مهر از پارس جنوبی و روح الله باقری از خونه به خونه را جذب کند.

رسمی: مرتضی آقاخان از پیکان به استقلال پیوست

مرتضی آقاخان، مهاجم فصل گذشته پیکان، با قراردادی سه ساله به استقلال پیوست و اولین خرید آبی ها برای لیگ هجدهم لقب گرفت.

گزینه پرسپولیس راهی استقلال خواهد شد؟

محمد دانشگر، مدافع 24 ساله سایپا که مورد نظر پرسپولیس قرار داشت با باشگاه استقلال مذاکره کرده و ممکن است به زودی راهی این تیم شود.

مامه تیام در استقلال ماندنی شد؟

اخبار حاکی از آن است که مامه تیام، مهاجم سنگالی استقلال تصمیم گرفته برای یک فصل دیگر نیز در استقلال ماندنی شده و این تیم را در رقابت های حساس آسیایی و لیگ همراهی کند.

سید حسین حسینی از استقلال جدا خواهد شد؟

سید حسین حسینی که بدون شک یکی از بهترین های استقلال در لیگ هفدهم بود ممکن بود برای تضمین بازی کردن در فصل بعد از استقلال جدا شود.

وضعیت تیام و سرور چپاروف؛ نامشخص و مشخص

2 ستاره خارجی باشگاه استقلال که این فصل عملکرد فوق العاده ای داشتند، دو وضعیت متفاوت در مورد فصل آینده حضور خود در جمع آبی پوشان دارند.