اروپا اسپانیا

5 دلیل مهم برای انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس

فوتبال ترایب- اگرچه یوونتوس از نظر درآمد در سالهای اخیر در اروپا در رتبه دهم قرار گرفته، اما از جنبه نتایج طی 5 سال اخیر فقط بارسلونا و رئال مادرید را بالای سر خود می بیند. این تیم برای بهبود تصویر جهانی خود به بازیکنانی بزرگ مانند رونالدو نیاز دارد؛ خصوصا اینکه اخیرا بازیکنانی چون بونوچی، پیرلو، پوگبا، دنی آلوس و بوفون را از دست داده است.

به دلایلی که به نظر می رسد ممکن است مشکل ساز باشد، خرید CR7 ترکیب یوونتوس را به شکل غیرقابل باوری تقویت خواهد کرد. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، قطعا ایگواین از یووه جدا خواهد شد و ممکن است یکی از بین دیبالا یا پیانیچ نیز توزین را ترک کند. پس اجازه بدهید بدون توجه به مشکلات مالی که ممکن است پس از این انتقال رخ دهد، دلایل مبت احتمال حضور رونالدو در یوونتوس را بررسی کنیم؛

 

زمان رفتن فرا رسیده است

رونالدو دوران فوق العاده ای در رئال مادرید داشت؛ فتح 4 لیگ قهرمانان و توپ های طلای متعدد باعث شد او به همه چیز در لباس رئال مادرید دست پیدا کند. رونالدو اخیرا تقریبا روشن کرده که دوران حضورش در مادرید ممکن است رو به پایان باشد و در 33 سالگی، احتمالا زمان خوبی برای یک چالش جدید فرا رسیده و برای CR7 ایده آل خواهد بود تا به یک باشگاه بلندپرواز نقل مکان کند.

یووه، یک تناسب کامل

در واقع، یوونتوس محیط ایده آل برای پرتغالی ها است. یک باشگاه خانوادگی با فرهنگ قوی کار سخت، بسیار سازمان یافته و مراقب بازیکنان خود خصوصا در هنگام جوانی. نگاهی به تفاوت عملکرد فرد پل پوگبا در یوونتوس و منچستر یونایتد برای درک اینکه چگونه هوای مورد تنفس در یوونتوس می تواند به بازیکن کمک کند تا خودش باشد مثال خوبی است.

گزینه های نه چندان زیاد

در واقع رونالدو باید به جای اینکه دنبال تیمی باشد که به او به عنوان یک بازیکن نیاز داشته باشد، بیشتر باید تیمی را پیدا کند که خواسته های مالی اش را فراهم سازد. بر کسی پنهان نیست که رونالدو علاقمند است به یونایتد بازگردد اما شیاطین سرخ دیگر آن تیم قابل رقابت در اروپا نیفتد و ممکن است موقعیتی مشابه تیم ملی پرتغال برای او ایجاد شود. باشگاه های دیگر لیگ برتر به خاطر وفاداری رونالدو به یونایتد گزینه محسوب نمی شوند، بارسلونا نیز غیرممکن است ، احتمالا PSG از نظر رونالدو به دلیل داشتن یک لیگ داخلی غیر رقابتی جذاب نیست ... پس احتمالا بایرن مونیخ به عنوان تنها گزینه دیگر در کنار یوونتوس می توانند مقاصد احتمالی رونالدو باشند.

قصه ای عشقی که همین حالا نیز شروع شده

رونالدو در سالهای اخیر همانند فینال کاردیف سال 2017 بارها دروازه یووتوس را باز کزده است اما بی شک معروف ترین گل او چند ماه قبل و با یک ضربه برگردان در تورین به ثمر رسید. بعد از به ثمر رسیدن این گل دیدنی رونالدو مورد تشویق هواداران یوونتوس در تورین قرار گرفت تا پیوند قلبی بین طرفین آغاز شده باشد.

چالشی بی پایان

اگر رونالدو به دنبال یک چالش جدید است هیچ جا برای او بهتر از یوونتوس نیست زیرا آنها علیرغم در سالهای اخیر در 7 فینال لیگ قهرمانان مغلوب شده و به دنبال فتح این مسابقات هستند. اگر رونالدو با یوونتوس قهرمان شود، بعد از یونایتد و رئال مادرید در سومین تیم نیز به این افتخار دست یافته و یک بار برای همیشه تکلیف بهترین بازیکن این عصر را مشخص می کند زیرا این کارنامه نسبت به لیونل مسی که همیشه ترجیح داد در منطقه امن بارسلونا باقی بماند برتری دارد.