جام جهانی 2018 انگلیس

پیش بازی انگلیس- کلمبیا؛ سه شیرها به دنبال رویاسازی

فوتبال ترایب- تیم ملی انگلیس امیدوار است در جام جهانی روسیه 2018 بعد از سالها بتواند موفقیت قابل توجهی را به دست آورد اما در این میان حریف سرسختی مانند کلمبیا را مقابل خود می بیند.

شرایط فعلی تیم ملی انگلیس؛

سه شیرها شروع خوبی در جام جهانی داشته و بعد از 2 بازی صعود خود را قطعی ساختند. به نظر می رسید باخت آنها در دیدار سوم مقابل بلژیک نیز تعمدی بوده زیرا حالا آنها در نیمه آسان تر جدول قرار گرفته اند و با توجه به حذف اسپانیا، تا فینال به هیچ یکی از مدعیان سنتی جام برخورد نمی کنند؛ البته اگر سنت حذف های غیرمنتظره انگلیس این بار تکرار نشود.

شرایط فعلی تیم ملی کلمبیا

کلمبیا در اولین دیدار خود در جام جهانی به شکل غیرمنتظره ای مغلوب ژاپن شد اما در ادامه راه آنها موفق شدند در 2 دیدار بعدی خود لهستان و سنگال را مغلوب کرده و به عنوان صدرنشین گروه راهی دور بعدی شوند. کلمبیا امیدوار به تکرار عملکرد درخشان خود در جام جهانی قبلی و این بار صعود به نیمه نهایی است.

ستاره تاثیرگذار تیم ملی انگلیس

گرت ساتوگیت تیمی یکدست و جوان را راهی جام جهانی کرده که بی شک رهبر آنها در زمین هری کین، گلزن جوان سه شیرهاست که تا اینجا با زدن 5 گل عنوان آقای گلی جام جهانی را نیز در اختیار دارد و امید اول تیم ملی انگلیس برای درخشش در ادامه جام و باز کردن دروازه تیم ملی کلمبیا نیز خواهد شود.

ستاره تاثیرگذار تیم ملی کلمبیا

پکرمن امیدوار است خامس رودریگز در نهایت قادر به بازیابی سلامتی خود بوده و امروز در ترکیب کلمبیا بازی کند. خامس را می توان ستاره تاثیرگذار ترکیب کلمبیا در 3 بازی گروهی دانست اما این تیم از بازیکنان موثری چون کوادرادو، فالکائو و یری مینا نیز در ترکیب خود بهره می برد.

نکات آماری دیدار انگلیس- کلمبیا

انگلیس تاکنون 9 بار موفق به صعود از مرحله گروهی شده و در نهایت 2 بار نیز به نیمه نهایی نیز صعود کرده اما کلمبیا فقط برای سومین بار موفق به صعود از مرحله گروهی شده که بهترین عملکردش حضور در یک چهارم جام 2014 بوده است.

تنها دیدار انگلیس و کلمبیا در جام جهانی نیز با برتری 2-0 انگلیس در مرحله گروهی جام جهانی 1998 همراه شد که دیوید بکام یک ایستگاهی فوق العاده وارد دروازه کلمبیا کرد.