لیگ ایران پرسپولیس

مهدی ترابی 6 ماه محروم خواهد شد؟

فوتبال ترایب- 2 روز قبل باشگاه پرسپولسی اعلام کرد با مهدی ترابی ستاره جوان باشگاه سایپا برای انتقالی 2.5 ساله به توافق قطعی دست یافته و این بازیکن جوان بعد از طی شدن محرومیت باشگاه پرسپولیس از نقل و انتقالات در زمستان امسال راهی این تیم خواهد شد.

اما بعد از عقد قرارداد مهدی ترابی با تیم پرسپولیس، سرپرست باشگاه تراکتورسازی مدعی شد که تراکتورسازی از فصل پیش با این بازیکن قرارداد بسته و حتی 200 میلیون نیز به عنوان پیش قرارداد دریافت کرده است.

اگر این ادعا ثابت شود، هم ممکن است مهدی ترابی بین 4 تا 6 ماه به دلیل انعقا قرارداد غیرانونی محروم شود و هم باشگاه تراکتورسازی احتمال دارد به دلیل مذاکرات غیرقانونی و بستن قرارداد از یک یا 2 پنجره نقل و انتقالاتی محروم شود.

روزبه وثوق احمدی، رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون گفت: در صورتی که مهدی ترابی با باشگاه سایپا قرارداد داشته باشد و همزمان هم با باشگاه دیگری قرارداد ببندد، این تخلف به حساب می ‌آید. در صورتی که یکی از باشگاه‌های ذی نفع اقدام به شکایت از تراکتورسازی و یا مهدی ترابی کند، به موضوع رسیدگی خواهیم کرد.

در صورتی که شکایتی از طرفین انجام شود، باشگاه دوم (تراکتورسازی) باید مستندات خود را مبنی بر اینکه بازیکن مدنظر (مهدی ترابی) را تحریک یا همان اغوا نکرده است، ارائه کند. در صورتی که این موضوع ثابت شود، حتی امکان محرومیت بازیکن خاطی (مهدی ترابی) به مدت ۴ الی ۶ ماه هم وجود دارد.