لیگ ایران استقلال

داریوش شجاعیان باید به گسترش فولاد بازگردد

فوتبال ترایب- هوشنگ نصیرزاده مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد مدعی شد استقلال در مورد تعهدات خود در مورد داریوش شجاعیان پایبند نبوده و باید دوباره به تیم سابق خود بازگردد.

تابستان سال قبل داریوش شجاعیان بعد از حواشی فراوان و با مبلغ گزاف 2 میلیاردی تنها برای رضایت نامه اش راهی استقلال شد اما به نظر می رسد آبی پوشان چک های خود را پاس نکرده اند و حالا نصیرزاده مدعی است او باید دوباره به تبریز بازگردد.

شجاعیان فصل خوبی را با آبی پوشان سپری کرد اما در آخرین بازی فصل در لیگ قهرمانان آسیا برابر ذوب آهن مصدوم شد و تا اواسط فصل قادر به حضور در میادین نخواهد بود.

نصیر زاده گفت: ما برای انتقال شجاعیان از گسترش به استقلال یک توافقنامه سه جانبه امضا کردیم. در این قرارداد آمده که تعهدات سه طرف چیست. یک بند توافقنامه این است که اگر یکی از چک های باشگاه استقلال پاس نشود، گسترش فولاد می تواند تقاضای استرداد بازیکن را داشته باشد و حتی چک های قبل را به عنوان غرامت ضبط کند.

درک می کنیم که استقلال پولهای خودش را خرج لیگ قهرمانان آسیا کرده و اسپانسر هم به آنها پول نداده است ولی چک آنها متعلق به اسفندماه گذشته است. بنده چندبار با آقای افتخاری تماس گرفتم که پاسخ تلفنم را نداد. یکبار هم با او صحبت کردم و ایشان گفت که پول نداریم. این چک برای ۲۵ اسفند سال گذشته است که پاس نشده. الان هم کمیته تعیین وضعیت به این مسئله رسیدگی می کند.

حتی اگر باشگاه استقلال الان پولی به حسابمان بریزد دیگر به آن دست نمی زنیم. می گویند چک باشگاه استقلال برای اسپانسر قبلی این باشگاه است ولی هم آقای قراب و هم آقای افتخاری پشت آنرا امضا کرده اند و مهر استقلال روی آن ثبت شده. بنابراین استقلال متعهد به پرداخت بوده است.

به این ترتیب شجاعیان باید به گسترش فولاد برگردد چون خودش هم پای این توافقنامه را امضا کرده است.