ایتالیا اسپانیا

رونالدو- یوونتوس؛ شایعه یا واقعیت؟

فوتبال ترایب- به نظر می رسد هر چه می گذرد شایعات جدایی رونالدو از رئال مادرید جدی تر می شود و حالا توتو اسپورت از یوونتوس به عنوان مقصد ستاره پرتغالی نام برده است.

نشریه توتو اسپورت فردای روز حذف کریستیانو رونالدو و پرتغال در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 مدعی شد که یوونتوس و ژرژ مندز، مدیر برنامه‌های رونالدو در حال فراهم آوردن مقدمات انتقال کریستیانو رونالدو به تورین هستند.

طبق ادعای این نشریه نزدیک به باشگاه یوونتوس، مدیر برنامه رونالدو مدتی است ارتباط نزدیکی با این تیم داشته و در یک ماه گذشته با یوونتوس برای انتقال 40 میلیون یورویی کانسلو از والنسیا به یوونتوس به توافق رسیده است و حالا قصد دارد رونالدو را نیز راهی تورین کند.

بیانکونری به دنبال پایان طلسم ناکامی در لیگ قهرمانان اروپاست و اخباری در مورد اینکه رئال مادرید حتی با 120 میلیون یورو نیز مجوز جدایی رونالدو را فراهم می کند شنیده شده و به همین دلیل، تورین می تواند مقصد جذابی برای ستاره پرتغالی باشد.

با توجه به اختلافات میان رونالدو و مدیریت رئال مادرید، تا به حال مقاصد زیادی در مورد آینده او مسطح شده که منچستریونایتد و پاری سن ژرمن مهم ترین آنها هستند اما حالا طبق ادعای توتو اسپورت فاصله زیادی بین رونالدو و یوونتوس وجود ندارد.