جام جهانی 2018 انگلیس

انگیزه بالای هری کین برای دیدار انگلیس برابر کلمبیا

فوتبال ترایب- هری کین، ستاره و کاپیتان تیم ملی انگلیس که در جام جهانب روسیه 2018 تا اینجا عملکرد بسیار خوبی داشته، از انگیزه های خود برای درخشش مقابل کلمبیا سخن گفت

هری کین 5 گله در حال حاضر آقای گل رقابت ها روسیه 2018 محسوی می شود و قصد دارد با گلزنی برابر کلمبیا بعد از 12 سال تیمش را به یک چارم جام جهانی برساند.

هری کین گفت: “دیدار برابر کلمبیا این همان لحظه و مسابقه بزرگ و مهمی است که ما ساعت ها برای ان وقت گذاشته و چه از نظر تکنیکی و چه تاکتیکی تلاش کرده ایم. کلمبیا تیم بزرگی بوده که بازی کردن مقابل آنه دشوار است زیرا این تیم از بازیکنان باکیفیتی برخودار است و ما باید آماده مبارزه با آنها باشیم.

طبیعتا در چنین دیداری فشار روی تیم ملی انگلیس بیشتر است اما ما باید در چنین موقعیت هایی آرامش خود را حفظ کنیم و از جام لذت ببریم. ما برای حضور در چنین دیدارهای بزرگی ساعت ها سخت تمرین کرده ایم و من امیدوارم بتوانیم در دیدار مقابل کلمبیا پیروز شویم.

اینکه همه توپ ها به شما ختم می شود احساس خوب و ویژه ای است و شما حس می کنید باید از این شانس ها استفاده کنید که همین احساس به شما برای گل کردن موقعیت ها کمک می کند. من برای همه چیز، از پنالتی گرفته تا ضربات ایستگاهی آماده هستم زیرا برای موقعیت ها مختلف تمرین کرده ام تا در هر شرایطی آماده باشم.”