جام جهانی 2018 اروپا

رونالدو و مسی از عرصه ملی خداحافظی خواهند کرد؟

فوتبال ترایب- با حذف تیم های ملی آرژانتین و پرتغال از جام جهانی روسیه 2018 با حذف برابر فرانسه و اروگوئه، رویای قهرمانی در بزرگترین تورنمنت فوتبالی دنیا برای رونالدو و لئو مسی به پایان رسید.

عصر دیروز آرژانتین با قبول شکست 2-4 برابر فرانسه قدرتمند و در روزی که لیونل مسی موفق شد پاس گل ارسال کند، از جام جهانی حذف شد. لیونل مسی در این دوره تنها موفق به زدن یک گل شد تا شرایط خوبی را در روسیه 2018 تجربه نکند و در نهایت جام اینگونه برای او به پایان رسید.

لیونل مسی پیش از شروع جام جهانی گفته بود در مورد ماندن یا خداحافظی از تیم ملی بعد از پایان جام روسیه 2018 تصمیم گیری خواهد کرد و باید ببیند اوضاع برای او چگونه پیش خواهد رفت.

اما شرایط برای رونالدو نیز خیلی متفاوت نبود و اگرچه این ستاره پرتغالی در 2 بازی اول خود برابر اسپانیا و مراکش موفق به زدن 4 گل شد، اما در دیدار مقابل ایران یک ضربه پنالتی از دست داد و در مسابقه برابر اروگوئه نیز فروغ چندانی نداشت.

البته رونالدو بعد از پایان بازی برابر اروگوئه مدعی شد پرتغال تیم جوان و با انگیزه ای است و حالا فرصت خوبی برای صحبت کردن در مورد آینده نیست تا شرایط هر 2 فوق ستاره مبهم بماند.