فرانسه جام جهانی 2018

پیش بازی آرژانتین- فرانسه؛ مسی و رفقا به دنبال خروس های نامدار

فوتبال ترایب- تیم ملی آرژانتین در شرایطی امشب در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف فرانسه خواهد رفت که کمتر کسی فکرش را می کرد آنها در گروه خود دوم شوند و چنین قرعه دشواری در همان ابتدای مراحل حذفی داشته باشند اما تقدیر برای لیونل مسی اینگونه رقم خورد.

شرایط فعلی آرژانتین:

آلبی سلسته جام را هرگز خوب آغاز نکرد و بعد از تساوی برابر ایسلند و شکست مقابل کرواسی در آستانه حذف از مسابقات بود اما در دیدار پایانی آرژانتین موفق شد با گل دقایق پایانی مارکوس روخو از کابوس حذف زودهنگام گریخته و به عنوان تیم دوم گروه راهی مرحله بعد شود تا حریف فرانسه در این مرحله لقب گیرد.

شرایط فعلی فرانسه:

تیم ملی فرانسه اگرچه از همان بازی اول به خاطر سبک نمایش خوب به شدت مورد انتقاد نشریات فرانسوی قرار گرفت اما به هر حال برتری برابر استرالیا و پرو باعث شد دیدار پایانی برای آنها تشریفاتی شود و تیم دشان با کسب یک تساوی برابر دانمارک راهی دور بعدی شود.

ستاره تاثیرگذار آرژانتین:

اگرچه تورنمنت برای لیونل مسی خوب آغاز نشد و او در دیدار برابر ایسلند یک پنالتی هم از دست داد، اما موفق شد برابر نیجریه یک گل دیدنی به ثمر برستاند تا زمینه ساز صعود تیمش شود. آرژانتین برای غلبه بر قدرتی مانند فرانسه نیاز به این دارد که لیونل مسی آماده باشد.

ستاره تاثیرگذار فرانسه:

فرانسه تیم پرستاره ای است و خط حمله این تیم شاید در دنیا منحصر به فرد باشد اما آنتوان گریزمان که تا به حال عملکرد خیلی خوبی هم نداشته و تنها موفق به زدن یک گل آنهم از روی نقظه پنالتی برابر استرالیا شده، امید اول دیدیه دشان برای باز کردن دروازه آرژانتین است.

پیش بینی احتمالی:

تیم ملی فرانسه خط حمله ای قدرتمند با حضور بازیکنانی چون گریزمان، امباپه، ژیرو و دمبله برخوردار بوده و احتمالا شانس بیشتری برای غلبه بر این آرژانتین ناآماده دارد اما فراموش نکنیم با وجود ستاره ای چون لیونل مسی و البته دیگر بازیکنان آلبی سلسته، انتظار هر نتیجه ای را می توان از آرژانتین داشت.

به نظر شما کدام تیم پیروز دیدار امشب خواهد بود؟

به نظر شما کدام تیم پیروز دیدار امشب خواهد بود؟

Vote to see the results
30% - 13 votes
31% - 20 votes