لیگ ایران پرسپولیس

مهدی ترابی و سروش رفیعی پرسپولیسی شدند؟

فوتبال ترایب- مهدی ترابی بازیکن ملی پوش تیم سایپا به احتمال فراوان در نیم فصل لیگ برتر آینده از این تیم جدا خواهد شد و پرسپولیس مقصد این ستاره جوان خواهد بود.

مهدی ترابی بازیکن ملی پوش سایپا یکی از بازیکنانی است که مدنظر مدیران باشگاه پرسپولیس است اما این بازیکن یک فصل دیگر با باشگاه سایپا قرارداد دارد ولی ظاهرا این بازیکن در نیم فصل لیگ برتر آینده از سایپا جدا می شود و به پرسپولیس می رود زیرا پرسپولیس تا نیم فصل نمی تواند بازیکنی را جذب کند و با حکم فیفا از جذب بازیکن محروم است.

اخبار حاکی از آن است که قرار است سروش رفیعی بعد از توافق و عقد قرارداد با پرسپولیس، با قراردادی قرضی و 6 ماهه راهی سایپا شود اما بعد از آغاز نیم فصل دوم، او با همراه مهدب ترابی بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی در جمع قرمزپوشان بازی کنند.

ترابی براساس برنامه کادرفنی تیم ملی حداکثر دو هفته استراحت خواهد داشت و بعد از ان به جمع اردوی تیم سایپا اضافه خواهد شد. پرسپولیس تا به حال مهدی شریفی و محمد شریفی را از سهمیه بزرگسالان خود جذب کرده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد سروش رفیعی و مهدی ترابی را نیز می توان بازیکن این تیم برای فصل پیش رو دانست.