جام جهانی 2018 پرسپولیس

کی روش- برانکو؛ بررسی اتفاقاتی که بین این 2 سرمربی بزرگ گذشت

فوتبال ترایب- حالا و بعد از پایان یافتن حضور ایران در جام جهانی رقابت و درگیری بین کارلوس کی روش و برانکو به اوج رسیده است و طرفین به تندی علیه یکدیگر مصاحبه می کنند. در ادامه اتفاقاتی که در سالهای اخیر بین برانکو و کی روش رخ داده را به مرور بررسی خواهیم کرد؛

بعد از آنکه قهرمانی پرسپولیس در روز پایانی برابر استقلال خوزستان از بین رفت و این تیم در تابستان در حال برگزاری اردوی تمرینی بود، کی روش اعلام کرد برخی بازیکنان پرسپولیس را برای اردوی تیم ملی می خواهد که این موضوع با واکنش شدید برانکو مواجه شده و در نهایت اردوی تیم ملی لغو شد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران بر هم خوردن بخش زیادی از برنامه های خود را به دلیل کارشکنی های برانکو می دانست و معتقد بود این سرمربی قصد دارد شرایطی ایجاد کند که تیم ملی ایران در جام جهانی نتیجچه نگیرد؛ فرضیه ای که با برهم خوردن اردوی تیم ملی ایران در دوبی به اوج رسیده و کی روش دیگر بدون هیچ گونه ملاحظه ای به سرمربی پرسپولیس ساخت.

در ادامه باز هم کی روش درخواست داشت بازیکنانش برای اردو راهی تیم ملی شوند اما برانکو مدعی شد او علاقمند است پرسپولیس قهرمان نشود و کی روش نیز با بیانیه های متعدد در حال تاختن به برانکو با به کار بردن واژه هایی چون عقرب بود تا تنش بین آنها به اوج برسد.

این درگیری ها پیش از آغاز جام جهانی به اوج رسید و کی روش مدعی شد این بازیکنان یارای پرش برابر رونالدو را ندارند و اگر تیم ملی در جام جهانی نتیجه نگرفت امثال برانکو و قلعه نویی مقصر خواهند بود که این واکنش نیز با مصاحبه های اخیر برانکو و تمجید از بازیکنان ملی پوش حاضر در لیگ مواجه شد تا در روزهای اخیر ختلافات به اوج برسد.

در این مجادله حق را به کدام یک از طرفین می دهید؟

Vote to see the results
32% - 8 votes
30% - 13 votes