جام جهانی 2018 اسپانیا

بررسی تقابل های حساس احتمالی جام جهانی روسیه 2018

فوتبال ترایب- امروز مرحله گروهی رقابت های جام جهانی روسیه 2018 به پایان می رسد و دیگر می توان تقابل های جذاب و احتمالی را در مراحل بعدی پیش بینی کرد؛ دیدارهایی که می توانند هیجان را در رقابت های جام جهانی به اوج برسانند؛

فرانسه- آرژانتین

ان اولین دیدار مهم و قطعی 2 مدعی مهم قهرمانی در جام جهانی روسیه 2018 است که قرار است در مرحله یک هشتم نهایی برگزار شود. دوم شدن آلبی سلسته همه معادلات را در این گروه بر هم زد و حالا دیدیه دشان و بازیکنانش باید برابر لیونل مسی و دیگر ستاره های آرژانتین قرار بگیرند که برای جبران مافات انگیزه زیادی دارند.

آرژانتین- پرتغال

اما اگر آرژانتین موفق به غلبه بر فرانسه شده و پرتغال نیز در دیدار یک هشتم نهایی خود از سد اروگوئه گذر کند، آنگاه نبرد پرتغال و آرژانتین یا به عبارت بهتر جدال لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در مرحله یک چهارم نهیی شکل خواهد گرفت که می تواند یکی از مهم ترین تقابل های سالهای اخیر جام جهانی را رقم بزند.

برزیل- انگلیس

تیم ملی برزیل در مرحله بعدی باید به مصاف تیم ملی مکزیک برود و در صرت کسب پیروزی و همچنین برتری انگلیس در صورت صدرنشین شدن بر حریف مرحله بعد خود، این 2 تیم قدرتمند به مصاف هم خواهند رفت و سه شیرها می توانند انتقام شکست جام جهانی 2002 در همین مرحله را از تیم ملی برزیل بگیرند.

اسپانیا- کرواسی

در مرحله یک هشتم نهایی اسپانیا باید به مصاف روسیه رفته و کرواسی نیز با دانمارک دیدار کند اما اگر این اسپانیا و کرواسی موفق به غلبه بر رقبای خود شدند، در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم خواهند رفت که با توجه به نمایش های درخشان شاگردان دالیچ و مدعی بودن اسپانیا می تواند تقابلی دیدنی باشد.

برزیل- آرژانتین

اما اگر برزیل موفق شود به نیمه نهایی برسد و آرژانتین نیز از سد فرانسه و احتمالا پرتغال در مراحل بعدی عبور کند، آنگاه تقابل تاریخی و جذاب برزیل و آرژانتین در نیمه نهایی شکل خواهد گرفت که بی شک با توجه به رقابت طولانی مدت و تاریخی 2 تیم می تواند زیباترین بازی جام جهانی 2018 لقب گیرد.