جام جهانی 2018 ایران

واکنش ستاره های ایران به دیدار برابر پرتغال: می خواستیم تاریخسازی کنیم اما نشد

فوتبال ترایب- بازیکنان تیم ملی ایران در شبی که نمایش فوق العاده ای داشته و می توانستند با برتری برابر پرتغال راهی دور بعدی شوند، با بدشانسی به تساوی رضایت دادند.

طارمی گفت: من تنها می‌توانم عذرخواهی کنم که نتوانستم گل بزنم. نمی‌خواهم توجیه کنم و بد زدم و واقعا باید توپ گل می‌شد اما توپی که در اختیار من قرار گرفت با پیچ به من رسید و زاویه من هم بسته بود. اما آن پیچ هم خیلی تاثیر داشت که نتوانستم توپ را خوب به سمت دروازه بزنم اما واقعا نمی‌خواهم توجیه کنم. نمی‌دانم چه بگویم و فقط عذرخواهی می‌کنم.

اگر صعود می‌کردیم طبیعتا خوشحالی مردم بیشتر می‌شد. خیلی شادتر می‌شدند. ما واقعا تلاش کردیم بتوانیم بازی را ببریم. این تیم تنها هدفش این بود که مردم خوشحال شوند.

بیرانوند گفت: رونالدو یکی از بهترین بازیکنان جهان است و درپی کسب ششمین کفش طلا است و خوشحالم که توانستم با مهار پنالتی او، به ماندن تیم در بازی کمک کنم.

به بازیکنان افتخار می‌کنم. کی روش مربی بزرگی است. خیلی چیز‌ها از کی روش یاد گرفتم. کل تیم مدیریتی همه زحمت کشیدند و برای همین بود که می‌توانستیم تاریخ سازی کنیم، اما نشد.

سعید عزت اللهی گفت: امروز با تمام وجود تلاش کردیم و جنگیدیم و تنها هدفمان بود که دل مردم را شاد کنیم. ما قبل از بازی هم با بچه ها هم قسم شده بودیم و تنها هدفمان خوشحال کردن مردم بود، که متاسفانه نشد و شرمنده مردم شدیم.

متاسفانه این اتفاق رخ نداد اما با سربالا برمی گردیم چون فاصله امتیاز ما با دو ابرقدرت فوتبال جهان تنها یک امتیاز بوده است. ما در این بازی ها فعل خواستن را صرف کردیم و بچه ها و کادر فنی زحمت خیلی زیادی کشیدند و انشالله بتوانیم در تورنمنت های بعدی از این تجارب استفاده کنیم.

مسعود شجاعی گفت: از اول می دانستیم بازی سختی داریم اما نشان دادیم تیم خوبی هستیم و لیاقت ما بیشتر از یک امتیاز بود. قصد توجیه ندارم اما اگر باهوش تر بودیم و تجربه بیشتری در بازی های دوستانه داشتیم، می توانستیم از این گروه صعود کنیم.

احسان حاج صفی گفت: ما راهی تا صعود نداشتیم و متاسفانه به مانند بازی قبلی دچار بدشانسی شدیم چرا که در غیر این صورت می توانستیم برابر حریف به برتری برسیم. متاسفم که این اتفاق نیفتاد.

من مصدوم نشدم ولی تصمیم گیری درباره حضور و یا عدم حضور بازیکنان در میدان بر عهده سرمربی تیم است. او تشخیص می دهد که کدام یک از بازیکنان در میدان باشند و یا تعویض شوند.