جام جهانی 2018 ایران

ستاره های ایران در جام جهانی روسیه 2018 چه کسانی بودند؟

فوتبال ترایب- تیم ملی ایران عملکرد بسیار خوبی در جام جهانی داشته و تا آستانه صعود هم پیش رفت اما در نهایت این اتفاق رخ نداد. در ادامه نام ستاره هایی که عملکرد بسیار خوبی در روسیه 2018 داشتند را مرور خواهیم کرد؛

علیرضا بیرانوند

نسبت به عملکرد خوب دروازه بان جوان تیم ملی ایران پیش از آغاز جام جهانی انتقادات زیادی وجود داشت اما بیرانوند علیرغم دریافت 2 گل که روی هیچکدام هم مقصر نبود، نمایش بسیار خوبی در جام جهانی روسیه 2018 داشت و اوج درخشش او هم مهار پنالتی کریستیانو رونالدو تا نام بیرانوند در تاریخ فوتبال ایران جاودانه شود.

مرتضی پورعلی گنجی

مدافع جوان تیم ملی ایران در سالهای اخیر ثبات بسیار خوبی داشته و معمولا نمایش های بی نقصی در قلب خط دفاعی ایران ارائه می دهد. پورعلی گنحی در هر 3 دیدار تیم ملی ایران در جام جهانی بسیار خوب بازی کرده و موفق به مهار ستاره های بزرگ خط حمله تیم هایی چون پرتغال و اسپانیا شد.

امید ابراهیمی

هافبک دونده و کم حاشیه تیم ملی ایران در هر 3 مسابقه در جام جهانی بازیکن ثابت بود و یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی لقب گیرد. سختکوشی و جنگندگی امید ابراهیمی در قلب خط میانی ایران بارها باعث جلوگیری از حملات خطرناک رقبا شد تا بازیکن کم حاشیه فوتبال ایران در جام جهانی هم نمره قبولی بگیرد.

وحید امیری

شاید کمتر کسی فکر می کرد در میان خیل ستاره های هجومی ایران وحید امیری در هر 3 دیدار فیکس باشد اما این بازیکن خوش اخلاق از بهترین های تیم ملی ایران بود و با دوندگی و قدرت پرس بالا بارها موفق به گذر از سد مدافعان بزرگی شد. لایی وحید امیری به جرارد پیکه صحنه ماندگار این وینگر 30 ساله در جام جهانی خواهد بود.

کریم انصاری فرد

مهاجم 28 ساله و اردبیلی تیم ملی ایران در فصلی که گذشت عملکرد بسیار خوبی در المپیاکوس داشت و همین نمایش ها باعث شد انصاری فرد خودش را به ترکیب ثابت کی روش تحمیل کند. انصاری فرد در پست غیرتخصصی خود در جام جهانی عملکرد بسیار خوبی داشته و موفق شد تک گل ایران برابر پرتغال را با یک پنالتی دیدنی به ثمر برساند.

به نظر شما بهترین بازیکن ایران در جام جهانی روسیه 2018 چه کسی بود؟

Vote to see the results
32% - 25 votes
32% - 1 vote
31% - 4 votes
31% - 3 votes
31% - 2 votes
31% - 6 votes

به نظر شما بهترین بازیکن ایران در جام جهانی روسیه 2018 چه کسی بود؟