جام جهانی 2018 ایران

اشک های مهدی طارمی؛ ستاره ای که می توانست صعود را رقم بزند

فوتبال ترایب- مهدی طارمی در جام جهانی عملکرد بسیار خوبی داشت اما او می توانست با گل کردن موقعیت ثانیه های پایانی برابر پرتغال نام خود را در تاریخ فوتبال ایران جاودانه سازد.

در دیدار اول برابر مراکش کارلوس کی روش ترجیح داد در دقایق پایانی مهدی طارمی را به میدان بفرستد اما او در همان بازی به قدری خوب بود که در هر 2 دیدار مقابل اسپانیا و پرتغال بازیکن فیکس تیم ملی ایران بود.

عملکرد مهدی طارمی در دیدار برابر اسپانیا فوق العاده بود و او بارها با استارت های دیدنی خود موفق شد از سد ستاره های بزرگ دنیای فوتبال عبور کند اما در آن دیدار هم طارمی می توانست روی ارسال وحید امیری بعد از لایی زدن به پیکه گل تساوی ایران را به ثمر برساند اما ضربه سر او به بیرون رفت.

طارمی در دیدار مقابل پرتغال هم در بین بازیکنان باکیفیت ایران جای داشت اما در دقیقه 93 فرصت فوق العاده ای برای باز کردن دروازه پرتغال داشت که آن را از دست داد.

طارمی می توانست روی این موقعیت نام خود را در تاریخ فوتبال ایران جاودانه سازد اما این اتفاق رخ نداد تا اشک های او در پایان این دیدار از سکانس های ماندگار تاریخ فوتبال ایران در جام جهانی شود.