جام جهانی 2018 ایران

پیش بازی ایران- پرتغال؛ رویای صعود برای شاگردان کی روش

فوتبال ترایب- تیم ملی ایران در شرایطی به مصاف پرتغال خواهد رفت که برای صعود قطعا به 3 امتیاز این دیدار نیاز دارد اما رقیب دشواری مانند رونالدو و همبازیانش برابر شاگردان کی روش صف آرایی خواهند کرد.

شرایط فعلی تیم ملی ایران:

شاگران کارلوس کی روش در اولین دیدار خود با گل به خودی دقیقه 93 مدافع مراکش موفق به کسب پیروزی شدند و در دومین دیدار علیرغم ارائه نمایشی آبرومندانه در نهایت مغلوب تک گل اتفاقی دیگو کاستا گشتند تا حالا با 3 امتیاز به دنبال پیروزی در دیدار امشب برابر پرتغال و صعود برای اولین بار در تاریخ به دور دوم جام جهانی باشند.

شرایط فعلی تیم ملی پرتغال:

پرتغال در اولین دیدار خود با هت تریک و درخشش خیره کننده رونالدو در نهایت در جدال با تیم ملی اسپانیا به تساوی 3-3 رسید و در دومین دیدار نیز باز هم با گلزنی کاپیتان خود موفق شد با یک گل مراکش را مغلوب کند.

پرتغال دور قبلی در مرحله گروهی حذف شد و این بار امیدوار است با کسب بک تساوی برابر ایران راهی مرحله بعدی ام جهانی شود.

ستاره تاثیرگذار تیم ملی ایران:

اگرچه قدرت ایران را باید مبتنی بر کار گروهی دانست، اما بی شک علیرضا جهانبخش آقای گل لیگ هلند و بین المللی ترین بازیکن تیم ملی ایران بوده و می تواند امشب برابر پرتغال رقم زننده صعود لقب گیرد.

جهانبخش در دیدار اول برابر مراکش فوق العاده نبود و در جدال مقابل اسپانیا نیز کار را از روی نیمکت آغاز کرد اما با درخشش احتمالی او، می توان به صعود و برتری برابر پرتغال امیدوار بود.

ستاره تاثیرگذار تیم ملی پرتغال:

بی شک کریستیانو رونالدو، گلزن 24 ساله پرتغال مهم ترین حربه حریف برای باز کردن دروازه ایران و قطعی کردن صعود به مرحله بعد است.

رونالدو که تا دیروز و پیش از هت تریک هری کین با 4 گل در رتبه اول جدول گلزنان قرار داشت، حالا برای تیم ملی ایران از انگیزه فراوانی برای درخشش و بازگشت به صدر جدول گلزنان برخوردار است.

نبرد ویژه؛ کارلوس کی روش- کریستیانو رونالدو

کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران امروز برابز هموطنانش قرار خواهد گرفت و بی شک نبرد او و رونالدو از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود.

کی روش و رونالدو در جام جهانی 2010 رابطه خوبی با یکدیگر نداشتند و در ادامه اخبار فراوانی در مورد اختلاف این 2 در اردوی پرتغال شنیده شد پس طرفین به دنبال اثبلت شایستگی برابر یکدیگر خواهند بود.