Uncategorized

واکنش وحید امیری به لایی زدن به جرارد پیکه

فوتبال ترایب- وحید امیری ستاره تیم ملی ایران در 2 بازی برابر مراکش و اسپانیا در مورد لایی معروف و جهانی خود به جرارد پیکه در خلال دیدار ایران مقابل لاروخا صحبت کرد.

در دقیقه 80 امیری موفق شد یک لایی دیدنی به جرارد پیکه بزند که چند روزی سوژه شبکه های اجتماعی حتی در سراسر جهان بود اما این بازیکن با فروتنی در خصوص این صحنه صحبت کرده است.

وحید امیری گفت: ما نه امکانات اسپانیا را داریم و نه به اندازه این تیم بازی تدارکاتی انجام دادیم، اما با تمام وجود جنگیدیم تا ثابت کنیم شأن فوتبال ایران پایین‌تر از برخی تیم‌ها نیست.

رضایت مردم کافی است. خوشحالیم که باعث خوشحالی مردم شدیم. به لطف زحمات کارلوس کی‌روش و زحمات بچه‌ها ثابت کردیم ایران تیم قابل احترامی است. امروز تیم ایران به جایگاهی رسیده که تمام دنیا از جای خود بلند شدند و برای تیم کشورمان دست زدند.

تعریف بزرگان فوتبال از تیم ملی خیلی خوشحال‌کننده است. امیدوارم باز هم بتوانیم باعث خوشحالی مردم شده و توجه کارشناسان و بزرگان فوتبال جهان را به خود جلب کنیم.

از تجربه بازی با اسپانیا مقابل پرتغال استفاده خواهیم کرد. باید تمرکز خودمان را باز هم بالاتر ببریم. به هر حال انسان به امید زنده است. الان ۳ امتیاز داریم و با ۳ امتیاز دیگر می‌توانیم صعود کنیم. شک نکنید با دعای خیر مردم ایران و همت بازیکنان می‌توانیم شگفتی‌ساز شویم.

به لایی انداختن به پیکه فکر نمی‌کنم. آن اتفاق یک لحظه در بازی پیش آمد و خیلی درگیر آن نیستم. به هر حال پیکه فوتبالیست قابل احترامی است. من هم خدای ناکرده برای کوچک کردن کسی آن حرکت را انجام ندادم. فقط تصمیم گرفتم توپ را جلو ببرم و آن حرکت به ذهنم رسید. ولی باز هم تأکید می‌کنم پیکه برایم قابل احترام است.