جام جهانی 2018 اروپا

عجیب اما واقعی؛ لیونل مسی و رفقا سرمربی آرژانتین در جام جهانی 2018

فوتبال ترایب- اوضاع در اردوی آلبی سلسته هرگز مساعد نیست و به نظر می رسد خورخه سامپائولی سرمربی این تیم به پایان راه رسیده است. بعد از شکست سنگین برابر کرواسی شرایط برای صعود آرژانتین به دور بعدی بسیار دشوار شد و حالا اگرچه آنها در صورت برتری مقابل نیجرریه می توانند شانس زیادی برای صعود داشته باشند، اما اوضاع برای سامپائولی نامناسب است.

نشریه دیلی میل به نقل از یکی از منابع خبری خود از رئیس فدراسیون آرژانتین این خبر را گرفته که هدایت و چیدن ترکیب در بازی آخر آرژانتین از سوی بازیکنان مهم این تیم انجام خواهد شد و خورخه سامپائولی نقشی در آن نخواهد داشت و او اگر دلش خواست می تواند روی نیمکت بنشیند و اگر نه هم مشکلی وجود ندارد.

این اتفاق نادر در شرایطی رخ می دهد که در سالهای اخیر بارها شاهد تغییرات گسترده و حضور نام های مختلف روی نیمکت تیم ملی آرژانتین بوده ایم و انگار سامپائولی نیز گزینه مد نظر آلبی شلسته نبوده است.

به هر حال به نظر می رسد هر نتیجه ای در انتظار آرژانتین در جام جهانی باشد پایان کار برای سامپائولی فرا رسیده و بعید است او بعد از جام جهانی 2018 هم هدایت این تیم را بر عهده داشته باشد.