جام جهانی 2018 انگلیس

انگلیس 6 – 1 پاناما؛ جشنواره گل با رهبری هری کین

فوابال ترایب- تیم ملی انگلیس موفق شد با برتری 1-6 مقابل پاناما بهترین پیروزی تاریخ خود در جام های جهانی را کسب کرده و صعود خود را به دور بعدی قطعی کند. بازی با برتری انگلیس شروع شد و در دقیقه 8 و روی یک ارسال جان استونز یک ضربه سر دروازه پاناما را باز کرد.

در دقیقه 20 با متوقف شدن لینگارد در محوطه جریمه، یک ضربه پنالتی برای انگلیس به دست آمد که هری کین با یک ضربه پر قدرت گل دوم را به ثمر رساند.

در دقیقه 36، جسی لینگارد با یک حرکت زیبا و شوت دیدنی از پشت محوطه گل سوم را به ثمر رساند ما حملات انگلیس ادامه داشت و در دقیقه 40 این بار ضربه سر استرلینگ توسط گلر پاناما مهار شد اما در ریباند استونز گل چهارم را به ثمر رساند.

در اواخر نیمه اول انگلیس باز هم صاحب یک پنالتی شد که هری کین در دقیقه 46 باز هم پشت توپ ایستاد و پنجمین گل دیدار را از روی نقطه پنالتی به ثبت رساند.

انگلیس نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه 62 ضربه لوفتوس چیک از پشت محوطه به پای هری کین برخورد کرد و با تغییر جهت وارد دروازه شد.

اما در دقیقه 68 فليپه بالوی یکی از گلهای دریافتی پاناما را جبران کرد تا نهایتا بازی با نتیجه 6 بر 1 به سود سه شیرها به پایان برسد.