جام جهانی 2018 ایران

انصاری فرد: قول می دهد پرتغال را مغلوب کرده و صعود کنیم

فوتبال ترایب- کریم انصاری فرد که در دیدار مقابل اسپانیا با یک ضربه دیدنی در آستانه گلزنی بود، مدعی شد ایران تمام تلاش خود را برای حذف پرتغال انجام خواهد داد.

کریم انصاری فرد که فصل بسیار خوبی را در یونان سپری کرد، در نهایت خود را به ترکیب اصلی کارلوش کی روش نیز برای جام جهانی تحمیل کرد و از بهترین بازیکنان ایران در 2 بازی اول بوده است.

کریم انصاری فرد گفت: دفاع جزئی از فوتبال است. همه تلاش کردیم آن چه را که مربی خواسته بود در زمین پیاده کنیم. اسپانیا نیز شانس مسلم گلزنی نداشت و آن‌ها در یک اتفاق ساده به گل رسیدند. ما یکی، دو موقعیت گل داشتیم که نتوانستیم از آن استفاده کنیم.

شرمنده مردم شدیم. شخصا در آن صحنه فکر می‌کردم که توپم به درون دروازه‌ رفته است. با تمام توانم به توپ ضربه زدم، مطمئن بودم که گل می‌شود اما گل نشده بود. به‌ هر حال این جزوی از فوتبال است.

در برابر پرتغال هر چه که در توان داریم را خواهیم گذاشت. مطمئن باشید که ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا از این گروه صعود کنیم. شخصا این قول را می‌دهم که از این گروه صعود کنیم . مطمئن باشید که این اتفاق خواهد افتاد.

اگر VAR در جام جهانی قبلی بود به نفع ما بود، در حال‌ حاضر در این جام جهانی به ضرر ما شده است. به‌ هر حال نمی‌دانم این مسائل خوب است یا نه اما فیفا خواسته است از VAR استفاده کند و ما نیز این موضوع را می‌پذیریم.

تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال قابل احترام است. فوتبال اسپانیا و پرتغال با هم تفاوت‌ هایی دارند اما فکر نکنم  تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال قدرت اسپانیا را داشته باشد. ما هم تمام تلاش خود را خواهیم کرد که با یک بازی خوب به نتیجه‌ دلخواه‌مان دست پیدا کنیم.