جام جهانی 2018 ایران

سنت گل خوردن از بزرگان؛ رونالدو به ایران در جام جهانی 2018 گل می زند؟

فوتبال ترایب- تیم ملی ایران در شرایطی دوشنبه به به مصاف پرتغال خواهد رفت که بی شک امید اول حریف برای گلزنی به ساق های کریستیانو رونالدو خواهد بود. در ادوار مختلف جام جهانی و حتی بازی های دوستانه ما معمولا دروازه خود را برابر ستاره های بزرگ باز شده دیده ایم و باید دید این بار آیا قادر به مهار رونالدو خواهیم بود یا خیر؟

یورگن کلینزمن

مهاجم افسانه ای تیم ملی آلمان در دهه 90 در دیدار ژرمن ها مقابل ایران در جام جهانی 1998 موفق شد روی ریباند ضربه ای که به دیرک خورده، با ضربه سر دروازه ایران را باز کند و با یک شادی عجیب تور دروازه ایران را بارها تکان دهد تا یکی از گلزنان بزرگ به کشورمان لقب گیرد.

اولیور بیرهوف

دیگر مهاجم بزرگ فوتبال آلمان که 2 سال قبل از دیدار برابر ایران در جام جهانی 1998 موفق شده بود هر 2 گل مانشافت در فینال یورو 1996 را به ثمر برساند، در اواخر دیدار برابر ایران با یک ضربه سر دیدنی دروازه احمدرضا عابدزاده را باز کرد.

کریستیانو رونالدو

ستاره جوان آن روزهای تیم ملی پرتغال اولین گل خود را در جام جهانی وارد دروازه ایران کرده است. رونالدو در جام جهانی 2006 موفق شد در نیمه دوم و با یک ضربه پنالتی محکم دروازه ابراهیم میرزاپور را گشوده و برای اولین بار نام خود را به عنوان یک گلزن در جام های جهانی به ثبت برساند.

لیونل مسی

در حالیکه تیم ملی ایران تنها چند دقیقه با متوقف کردن آرژانتین پرستاره در جام جهانی 2006 فاصله داشت، لیونل مسی با یک ضربه مواج و غیرقابل مهار موفق شد دروازه علیرضا حقیقی را در دققه 90 باز کند تا در نهایت ایران با همین تک گل تماشایی برابر آلبی سلسته مغلوب شود.

زلاتان

عادت گل خوردن از بازیکنان بزرگ تنها مختص به جام جهانی نیست و حتی زلاتان، فوق ستاره سوئد نیز 2 سال قبل و در یک دیدار دوستانه که در ایام نوروز برگزار شد، دروازه تیم ملی ایران را گشود تا نام او نیز به عنوان یکی از گلزنان نامدار به ایران به ثبت برسد.

آیا رونالدو قادر به باز کردن دروازه ایران در جام جهانی 2018 خواهد بود؟

Vote to see the results
30% - 1 vote
30% - 1 vote