جام جهانی 2018 ایران

سعید عزت اللهی: دلم نمی آید گلم به اسپانیا را نگاه کنم

فوتبال ترایب- سعید عزت اللهی ستاره خط میانی تیم ملی ایران مدعی شد علاقه ای ندارد تصاویر مربوط به گل مردودی که در دیدار با اسپانیا وارد دروازه دخیا کرد را مرور کند.

دقایقی بعد از گل دیگو کاستا، سعید عزت اللهی موفق شد گل تساوی ایران را به ثمر برساند اما داور بعد از بررسی تصاویر این گل را آفساید اعلام کرد تا در نهایت ایران مقابل لاروخا بازنده شود.

سعید عزت اللهی: دلم نمی‌ آید گلی که به اسپانیا زدم را نگام کنم زیرا حس می کنم آفساید نبود. دیشب هم در جلسه‌ تمیمی که احساس کردم بعید است سردار توپ را لمس کرده باشد. حتی کی‌ روش هم دیشب از سردار در این رابطه سوال کرد و مثل اینکه در دوربین‌های VAR هم که کنترل کرده ‌اند و آزمون توپ را لمس نکرده است.

من کارشناس داوری نیستم و نمی توانم در مورد صحنه‌ها قضاوت کنم، اما آنچه مهم است این است که باید به قدری خوب و قوی باشیم که اشتباهات داوری تأثیری در نتایج ما نداشته باشد.

ممکن است پرتغال داوران دوست نداشته باشند رونالدو از جام کنار برود و به همین خاطر از پرتغال حمایت کنند اما همان‌طور که گفتم ما باید آنقدر خوب باشیم که اشتباهات داوری هم نتواند مانع صعود تیم ملی ایران شود.