جام جهانی 2018 ایران

انتقادات شدید از سردار آزمون؛ ضعف فنی یا مسائل غیرفوتبالی؟

فوتبال ترایب- آمار و ارقام موید آن است که سردار آزمون در دیدار مقابل اسپانیا عملکرد بدی نداشته اما انتقادات از او به حدی زیاد است که اشک های این بازیکن سرازیر می شود.

سردار آزمون شاید تنها بازیکن ترکیب تیم ملی ایران بود که بعد از جدال برابر اسپانیا مورد تمجید قرار نگرفت و واکنش ها در شبکه های اجتماعی به او مثبت نبود.

سردار هم مطابق انتظار بعد از بازی واکنش تندی نشان داده و تهدید کرد ممگن است بعد از جام جهانی دیگر برای تیم ملی بازی نکند که این جملات شرایط را برای ادامه کار او دشوارتر کرده است.

سردار که در ابتدای کار به عنوان یک گلزن جوان و محبوب در دی فوتبالدوستان جای گرفته بود، طی ماه های اخیر شیب منفی تندی حداقل در بین افکار عمومی از لحاظ وجهه داشته و دیگر آن مهاجم جوان و دوست داشتنی سالهای قبل نیست.

به نظر می رسد عمده دلیل کاهش محبوبیت سردار، رفتارهای او در شبکه های اجتماعی بوده است. پاسخ های معمولا تند و دور از ادب به نظرات کاربران، حمله پدر سردار به برانکو سرمربی محبوب پرسپولیس، به تصویر کشیدن مکرر زندگی تجمل گرایانه من جمله تصاویر متعدد از اصطبل اسب های گرانقیمت یا ماشین های لوکس، دوستی نزدیک با سلبریتی هایی که خیلی مورد علاقه عموم مردم نیستند و عواملی از این دست، تاثیر بسزایی در کاهش محبوبیت سردار داشته است.

سردار حتی دیشب در مصاحبه تصویری خود نیز مدعی شد از تعطیلات گذشته و در حال زحمت کشیدن برای تیم ملی است که این جمله به شدتت با واکنش عمومی مواج شد و برچسب منت گذاشتن نیز به آن زده شد.

به نظر می رسد مشکل افکار عمومی با بازیکنی مانند سردار آزمون و امثال او مربوط به اتفاقاتی خارج از مستطیل سبز باشد و اگر این بازیکن جوان علاقه دارد محبوبیتی مانند وحید امیری یا کریم انصاری فرد داشته باشد، بهتر است کمی به رفتار آنها نیز توجه کند زیرا حداقل از منظر فوتبالی چیزی کمتر از آنها ندارد.