جام جهانی 2018 اروپا

اختلاف در رختکن آرژانتین؛ سامپائولی برکنار خواهد شد؟

فوتبال ترایب- شرایط در اردوی تیم ملی آرژانتین در جام جهانی هرگز مساعد نیست و با شکست سنگین این تیم برابر کرواسی، اختلافات بین بازیکنان و کادر فنی شعله ورتر شده است.

دومین دیدار آلبی سلسته نیز در جام جهانی با ناکامی همراه بود و حالا آنها برای صعود به دور بعدی به عنوان تیم دوم چاره ای جز غلبه بر نیجریه در بازی پایانی و در انتظار بودن برای دیدار کرواسی و ایسلند ندارند.

بعد از باخت مقابل کرواسی، سرخیو آگوئرو که در نیمه دوم تعویض شده بود عنل ابراز ناراحتی کرده و گفت: بگذارید سامپائولی هر چه می‌خواهد بگوید اما ما باید فعلا منتظر بازی های مانده بمانیم و نیجریه را شکست دهیم.

پس از شکست مقابل کرواسی به شدت به انتقاد از عملکرد بازیکنان و کادر فنی انتقاد شده و نشریات خواهان اخراج سمپائولی شدند. اخباری شنیده شده که بازیکنان بعد از این باخت جلسه ای برگزار کرده و خواستار اخراج سامپائولی همین حالا و در خلال برگزاری جام جهانی هستند.

البته این خبر خیلی زود تکذیب شد و فدراسیون فوتبال آرژانتین نیز در حال حاضر به علت غرامت سنگینی که باید برای اخراج سامپائولی بدهد علاقه به جدایی او ندارد اما به هر حال شرایط در اردوی آلبی سلسته هرگز مساعد نیست و راه صعود به مرحله بعد بسیار دشوار خواهد بود.