جام جهانی 2018 اسپانیا

واکنش ایرانی ها به دیدار برابر اسپانیا: مستحق باخت نبودیم

فوتبال ترایب- تیم ملی ایران دیشب در شرایطی که خصوصا در نیمه دوم نمایش بسیار خوبی داشته و موقعیت های قابل توجهی را خلق کرد، با یک گل مغلوب اسپانیا شد.

کارلوس کی روش گفت: ما شایسته باخت نبودیم و این نتیجه عادلانه نبود. ما در آفریقای جنوبی هم شاهد این بودیم که در یک بازی شایسته باخت نبودیم اما بازی را واگذار کردیم. بازیکنان من لیاقت زیادی داشتند. ما تمام تلاش خود را انجام دادبم و به گل زدن هم خیلی نزدیک شدیم و با توجه به شانس هایی که داشتیم، مستحق پیروزی بودیم بودیم. در مورد داوری صحبتی ندارم و می خواهم این را قبول کنم که گل ما افساید بود.

جهانبخش گفت: ما به عنوان تیم دوم جدول شانس داشتیم که بازهم در بالای جدول بمانیم اما می دانستیم مقابل اسپانیا شرایط راحتی نداریم. هدف ما خوب دفاع کردن و اتحاد تیمی بود ولی گلی که آنها زدند خیلی اتفاقی بود. اگر آنها این گل را نمی‌زدند، قطعا کار بسیار سختی در ادامه بازی داشته و شاید دروازه ما باز نمی شد. به اعتقاد من حداقل حق ما در بازی با اسپانیا تساوی بود.

احسان حاج صفی گفت: ما امروز بازی را واگذار کردیم اما به خاطر بدشانسی این اتفاق رخ داد. گلی که دریافت کردیم، خیلی ساده بود و اگر آنها گل قشنگی به ثمر می رساندند، ما ناراحت نمی‌ شدیم، ولی اسپانیا یک گل بادآورده را به ثمر رساندند.

سعید عزت اللهی گفت: معمولا در مورد عملکرد خودم صحبت نمی‌کنم ولی با همه وجود بازی کردم. همه ما می‌دانستیم با بهترین تیم دنیا بازی داریم و کارمان سخت بود. باید منسجم و خوب بازی می‌کردیم  تا همه مردم به عملکردمان افتخار کنند. باید مقابل پرتغال با دو برابر توان تلاش کنیم تا با دست پر از این بازی خارج شویم و مردم را شاد کنیم.