جام جهانی 2018 انگلیس

رونالدو- مسی و دیگران؛ 7 کاندیدای کفش طلای جام جهانی 2018

فوتبال ترایب- نامزدهای اصلی کسب عنوان آقای گلی در جام جهانی حالا هر کدام یک بازی انجام داده اند و در این میان رونالدو از دیگر ستاره ها آغاز بهتری داشته است. اما این کورس تازه آغاز شده و مدعیان کفش طلا به زودی رونمایی خواهند شد؛

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو در 2 دیدار خود در جام جهانی فوق العاده ظاهر شده و 4 بار موفق شد دروازه اسپانیا را باز کند. با توجه به آمادگی فراوان رونالدو در جام جهانی، باید ستاره شماره 7 پرتغال را امید اول کفش طلای جام جهانی دانست.

روملو لوکاکو

ستاره تنومند تیم ملی بلژیک در اولین دیدار خود نمایش بسیار خوبی داشته و موفق شد برابر پاناما دبل کند. اگرچه لوکاکو این بخت را داشت که در این دیدار آسان تعداد گل های خود را افزایش داده و به رونالدو برسد، اما به هر حال او یکی از نامزدهای مهم کفش طلا خواهد بود.

هری کین

کاپیتان تیم ملی انگلیس در اولین دیدار سه شیرها در جام جهانی در دقیقه 91 تیمش را نجات داده و 2 گل در مجموع برابر تونس به ثمر رساند. سابقه درخشان هری کین در حضور در کورس های آقای گلی طی سالهای اخیر، وی را یکی از نامزدهای مهم آقای گلی جام جهانی کرده است.

آنتوان گریزمان

آنتوان گریزمان در دیدار اول فرانسه برابر استرالیا موفق به زدن تنها یک گل آنهم از روی نقطه پنالتی شد. اما به هر حال گریزمان گلزن قهرمانی بوده و می تواند با درخشش در دومین دیدار تیمش مقابل پرو، خود را به جمع نامزدهای جدی آقای گلی در جام جهانی روسیه اضافه کند.

دیگو کاستا

مهاجم تنومند تیم ملی اسپانیا موفق شد در دومین دیدار جام جهانی نیز به شکلی اتفاقی دروازه ایران را باز کند تا با احتساب 2 گلی که وارد دروازه پرتغال کرده بود، حالا با 3 گل شانس زیادی برای دریافت جایزه کفش طلا داشته باشد

لیونل مسی

جام برای لیونل مسی خوب شروع نشد و کاپیتان آلبی سلسته در دیدار برابر ایسلند یک پنالتی سرنوشت ساز را از دست داد. اما هر گاه پاس کفش طلا و خصوصا درخشش رونالدو وسط باشد، هرگز نمی توان نام لیونل مسی را از بین کاندیدا حذف کرد.

دنیس چریشف

مهاجم 27 ساله تیم ملی روسیه تا اینجای تورنمنت فوق العاده و با گلی که دیشب برابر مصر به ثمر رساند، حالا با 3 گل در کنار رونالدو آقای گل جام جهانی است. البته دنیس چریشف یک بازی بیشتر از رقبا انجام داده و در 2 دیدار موفق به زدن 3 گل شده است.