جام جهانی 2018 ایران

تهدید سردار آزمون: بعد از جام جهانی دیگر برای ایران بازی نمی کنم

فوتبال ترایب- سردار آزمون، مهاجم 23 ساله تیم ملی ایران بعد از دیدار مقابل اسپانیا مدعی شد از انتقادها عصبانی است و دیگر با ادامه این روند بعد از جام جهانی برای تیم ملی بازی نخواهد کرد.

سردار آزمون در دیدار دیشب ایران برابر اسپانیا همانند بازی اول مقابل مراکش در زمین بیکار بود و نتوانست موقعیت خاصی روی دروازه لاروخا ایجاد کند که این 2 نمایش باعث افزایش انتقادها از او خصوصا در شبکه های اجتماعی شده و حالا سردار با ناراحتی به این انتقادات پاسخ داده است.

سردار گفت: بازی سختی برابر اسپانیا داشتیم. آنها تیمی قدرتمند و متشکل از بازیکنان بزرگ هستند. تلاش کردیم تا برابر آنها بازنده نباشیم اما شانس یار ما نبود و آنها موفق به گلزنی شدند.

ما یک بازی برابر پرتغال داریم و با تمام تمرکز برای این بازی آماده می شویم. برای صعود صد در صد شانس داریم و البته هر سه تیم شانس دارند. مطمئنا به پرتغال نخواهیم باخت و همه تلاش خود را می کنیم بهترین نتیجه را بگیریم. من خیلی گله دارم. آنها  فکر می کنند من اصلا تلاش نمی کنم.

مردم فکر می کنند من تلاش نمی کنم.. از من بی دلیل انتقادات زیادی می شود. آنها نمی دانند من چقدر تلاش می کنم. من و همه تیم به روسیه  آمدیم که مردم را شاد کنیم و در مقدماتی نیز تلاش کردم تا مردم را شاد کنم. مردم می خواهند من را بشکنند. من آدم بازنده ای نیستم و دلم به حال خودم می سوزد. اگر مردم ناراضی باشند، بعد از جام جهانی به تیم ملی نخواهم آمد.