جام جهانی 2018 اروپا

پیروزی روسیه، لهستان و ژاپن در روز شگفتی ها

فوتبال ترایب- تیم های ملی ژاپن، سنگال و روسیه روز پرفروغی را در جام جهانی سپری کرده و موفق شدند رقبای خود را در جام جهانی 2018 مغلوب کنند.

تیم ملی ژاپن 2-1 تیم ملی کلمبیا

بازی با برتری ژاپن آغاز شده و این تیم در دقیقه 4 و توامان با اخراج شدن مورنو، صاحب یک ضربه پنالتی شد تا شینجی کاگاوا گل اول را به ثمر برساند.

کلمبیا تلاش زیادی برای زدن گل تساوی داشت و علیرغم 10 نفره بودن در نهایت موفق شد در دقیقه 39 توسط کینترو به گل تساوی دست یابد تا نیمه اول با مساوی 1-1 به پایان برسد.

اما در نیمه دوم این ژاپن بود که باز هم دست به حمله زد و موفق شد در دقیقه 73 با ضربه سر اوساکو به گل رسیده و در نهایت برابر کلمبیای پرستاره پیروز شده و اولین برد خود در جام جهانی را به دست آورد.

تیم ملی سنگال 2 – 1 تیم ملی لهستان

بر خلاف انتظارات این سنگال بود که بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از چند حمله در اواخر نیمه اول و با گل به خودی چیونک به گل رسیده و با برتری 0-1 راهی رختکن شود.

در شروع نیمه دوم لهستان تلاش زیادی برای جبران داشت اما روی اشتباه عجیب خط دفاعی و گلر لهستان، نیانگ در دقیقه 60 با تیزهوشی گل دوم را نیز به ثمر رساند.

لهستان تلاش زیادی برای جبران نتیجه داشت و توسط کریچوویاک در دقیقه 86 یکی از گلها را جبران کرد اما در نهایت 1-2 مغلوب سنگال شده تا دیگر شگفتی این گروه رقم بخورد.

تیم ملی روسیه 3 – 1 تیم ملی لهستان

تیم ملی روسیه بازی را هجومی آغاز کرد و بعد از چند موقعیت، این احمد فتحی بود که در دقیقه 36 دروازه خودی را باز کرد تا روسیه با برتری 0-1 راهی رختکن شود.

میزبان نیمه دوم را نیز حمله کرد و در دقیقه 59 توسط چرچسف به گل دوم هم دست یافت. حملات روسیه ادامه یافت و زیوبا موفق شد گل سوم را به ثمر برساند تا محمد صلاح و یارانش در آستانه حذف قرار بگیرند.

محمد صلاح در اواخر بازی یکی از گلها را از روی نقطه پنالتی جبران کرد اما این گل نیز افاقه نکرد تا محمد صلاح و همبازیانش در دومین روز، اولین تیم حذف شده لقب گیرند.