جام جهانی 2018 انگلیس

واکنش جالب ژرمن ها به درخشش هری کین

فوتبال ترایب- هری کین دیشب نمایش بسیار خوبی در ترکیب تیم ملی انگلیس داشت و زمینه ساز اصلی پیروزی تیمش مقابل تونس قرار گرفت و این عملکرد فوق العاده به شدت مورد تمجید آلمانی ها نیز قرار گرفته است.

بر خلاف دیگر مدعیان جام برای انگلیس خوب آغاز شد و آنها موفق شدند در اولین دیدار خود با نتیجه 1-2 و دبل کاپیتان جوان خود هری کین به پیروزی دست یاببند.

اما علیرغم رابطه نه چندان مساعد آلمان و انگلیس حداقل در زمینه فوتبال، نشریه بیلد تیتر اول خود را به هری کین اختصاص داده و علاوه بر تمجید از او، به بازیکنان تیم ملی آلمان نیز با این تیتر کنایه زد؛ ای کاش ما هم یک هری کین داشتیم.

تیم ملی آلمان در اولین دیدار خود در جام جهانی و در روزی که مهاجمانش هرگز عملکرد خوبی نداشتند با یک گل مغلوب مکزیک شد تا حتی صعود این تیم هم به خطر افتا تا اینگونه واکنش مشهورترین نشریه آلمان را برانگیزد.

در گزارش این نشریه آمده اسنت که هیچ یک از مهاجمان تیم ملی آلمان در این دوره از جمله تیمو ورنر، ماریو گومز و توماس مولر به قدر آماده نیستند که بتوانند یک تنه این تیم را قهرمان جهان کنند اما تیم ملی انگلیس از چنین بازیکنی در خط حمله خود برخوردار است.