جام جهانی 2018 اسپانیا

دیگو کاستا: مجبور بودم با په په دوست باشم!

فوتبال ترایب- دیگو کاستا، مهاجم تیم ملی اسپانیا در مورد گل اول خود به تیم ملی پرتغال و اتفاقات ودرگیری هایی که پیش از آن با په په مدافع خشن حریف پیش آمد توضیح داد.

بسیاری معتقد بودند گل اول دیگو کاستا مقابل پرتغال در جام جهانی روسیه 2018 خطا بود و او ضربه ای محکم به صورت په په زد اما مهاجم تنومند لاروخا مدعی شد با توجه به مشکوک بودن صحنه خطای پنالتی ناچو روی رونالدو، داوری تصمیم گرفت خطای او را اعلام نکند.

دیگو کاستا گفت: من صحنه را بعد از بازی دیدم و شاید می شد آن را خطا گرفت اما به هر حال تفسیر داور اینگونه بوده و شاید نیز به دلیل اعلام پنالتی به خاظر خطای ناچو روی رونالدو دیگر ترجیح داد این صحنه را خطا نگیرد.

درون زمین من و په په رابطه دوستانه ای داریم. در جریان بازی او ضربه محکمی به من زد و بعد از آن عذر خواهی کرد. با توجه به دوربین هایی که همه چیز را زیر نظر دارند من و په په باید با هم دوست باشیم.

دیگو کاستا همچنین در مورد عملکرد داوید دخیا گفت: دخیا می داند که همه ما به او اعتماد کامل داریم. وقتی چنین اتفاقی رخ می دهد بازیکنان غمگین یا عصبانی می شوند اما ما علاقه نداریم زیاد به این موضوع بپردازیم زیرا از عملکرد داوید دخیا آگاهی داریم.