جام جهانی 2018 اسپانیا

دفاع تمام قد ایکر کاسیاس از داوید دخیا

فوتبال ترایب- ایکر کاسیاس، دروازه بان بزرگ و سابق تیم ملی اسپانیا به دفاع از عملکرد داوید دخیا پرداخته و مدعی شد باید به این دروازه بان بزرگ اعتماد کرد.

داوید دخیا در اولین دیدار لاروخا در جام جهانی روی گل دوم رونالدو مقصر بود و انتقادات در روزهای اخیر از او به حدی شده که حتی بسیاری معتقدند کپا گلر دوم اسپانیا باید در ترکیب قرار گیرد اما ایکر کاسیاس که سالها نگهبان دروازه لاروخا بوده مدعی شد به دخیا اعتماد کامل دارد.

کاسیاس گفت: من اعتماد فراوانی به داوید دخیا دارم و برای یک اشتباه کوچکی که او در دیدار برابر پرتغال انجام داد نباید مورد شماتت قرار بگیرد.

رونالدو ضربات دقیق و فوق العاده خصوصا با پای چپ خود به سمت دروازه رقبا می زند. ضربه رونالدو در صحنه گل دوم بسیار سریع بود، شاید توپ به ناگهان تغییر مسیر داد.

گل سوم رونالدو فوق العاده بوده و نشانگر کیفیت خالص این بازیکن بود. ضربه رونالدو عملا غیرقابل توقف بود و کریستیانو را باید مرد اول تیم ملی پرتغال دانست.

تیم ملی اسپانیا برابر تیم ملی پرتغال نمایش بسیار خوبی داشت و تساوی باعث ناراختی من نشد. شکست نتیجه بدی بود اما تساوی عادلانه به نظر می رسید.