جام جهانی 2018 ایران

واکنش مسعود شجاعی به احتمال ورود بانوان به استادیوم ها

فوتبال ترایب- مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی ایران در خصوص دیدار فردا برابر اسپانیا صحبت کرده و مدعی شد از اینکه می تواند در جام جهانی بازی کند بسیار خوشحال است. مسعود شجاعی تنها بازیکن تاریخ فوتبال ایران است که در 3 جام جهانی شامل 2006، 2014 و 2018 به میدان رفته است.

بازی برابر اسپانیا: از این که می توانم این جا بازی کنم، بسیار خوشحالم. بازی در جام جهانی برای هر بازیکن یک رویاست اما تعداد بازیکنان معدودی می توانند در جام جهانی به میدان بروند. حضور در جام جهانی تجربه متفاوتی با بازی در فوتبال باشگاهی است. بازی در جام جهانی فوق العاده است و هر بازیکنی دوست دارد تا این موضوع را تجربه کند.

مصدومیت چشمی: چشمی که اخیرا مصدوم شد بازیکن مهمی برای تیم ما بود و یک مدافع عالی است. علی رغم تمام گمانه زنی ها و نگرانی ها، از بازیکنان خوبی برای پوشش دادن جای خالی چشمی برخوردار هستیم. ما ایرانی ها همیشه نزدیک به هم و متحد بازی می کنیم و این فرهنگ ماست. ما یک ملت هستیم، یک خانواده. قصد داریم تا با ارائه یک بازی خوب، اسپانیا را شگفت زده کنیم.

حمایت از زنان ایرانی: اشاره کردم که ما در ایران همه یک خانواده هستیم و این موضوع را به صورت عملی نشان داده ایم. حمایت از ورود زنان به استادیوم ها؟ اگر اکنون در خصوص این موضوع صحبت کنیم، به رقابت ها احترام نگذاشته ایم. این یک مشکل درون خانواده ای است و باید درون خانواده حل شود. از این بحث خارج شویم.