جام جهانی 2018 اسپانیا

فرناندو هیه رو: به خوبی کارلوس کی روش را می شناسم

فوتبال ترایب- فرناندو هیه رو، سرمربی تیم ملی اسپانیا در خصوص دیدار برابر تیم ملی ایران و البته رویایی با کارلوس کی روش صحبت کرد. فرناندو هیه رو 2 روز قبل از آغاز جام جهانی به جای جولن لوپتگی سرمربی تیم ملی اسپانیا شد و در اولین تجربه تیمش مقابل پرتغال به تساوی 3-3 رسید.

رویارویی با کارلوس کی روش: من به خوبی کارلوس کی روش را می شناسم. صحبت کردن با او خیلی خوب است. او در ایران طی 7 سال، کار فوق العاده ای انجام داده و ما با هم رابطه فوق العاده ای داریم. ایران در دفاع و حمله تیمی روان و منسجم است و ایده های روشنی دارد. آنها در بازی هایشان گل های بسیار کمی دریافت کرده اند و در گلزنی هم خیلی خوب بوده اند. آنها تلاش سختی در زمین دارند. سرسخت و محکم هستند و از نظر بدنی قدرتمند هستند.

کارواخال و شرایط مصدومیت: کارواخال شرایط خوبی دارد و با تیم مدت هاست که تمرین می کند. باید بازی با پرتغال را فراموش کنیم و تمام فکرمان به بازی با ایران باشد. این دومین بازی گروهی است و می تواند بسیار خطرناک باشد. هر پنج روز یک بار بازی داریم و نمی توانیم در فکر بازی قبلی بمانیم. تنها نکات مثبت تیم را با خود نگه می داریم و اینکه چگونه باید پیشرفت کنیم. بازی فردا سه امتیاز مهم دارد و ما امیدواریم تمام کارها را به خوبی انجام دهیم. در نهایت بازیکنان هستند که رقابت می کنند و مساله مهم، بازتاب حضور آنها در زمین فوتبال است.

زمانی که می خواستم مادرید را ترک کنم، کی روش می خواست بر روی من قمار کند. رابطه ام با او فوق العاده است. مربیان تمام تلاششان را می کنند تا همه چیز خوب پیش برود. ایران ایده های کاملا روشنی دارد و به خوبی آماده این رقابت ها شده است. تیم آنها بسیار قدرتمند است. ما برای حریفانمان نهایت احترام را قائلیم اما همچنین اعتماد به نفس بالایی به کار خودمان داریم.

سنگربان اول لاروخا: دخیا فردا از ابتدا به میدان می رود. پس برایتان کاملا روشن شد. ما کاملا به کار او اعتماد داریم. او یکی از سه دروازه بان برتر جهان است.