جام جهانی 2018 ایران

طعنه های کارلوس کی روش به وزیر ورزش

فوتبال ترایب- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال در حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش مدعی شد در بیش از 36 سال سابقه مربیگری چنین بازیکنانی را ندیده که علیرغم دریافتی کم تا این اندازه به تیم خود پایبند باشند.

دیشب دکتر سلطانی فر که برای تماشای بازی های تیم ملی ایران راهی روسیه شده است سری به اردوی تیم ملی زده و با بازیکنان و کادر فنی ملاقات کرد که در این میان کارلوس کی روش هم برای دقایقی صحبت کرده و گله های خود را در لفافه مطرح کرد.

کارلوس کی روش گفت: در اینجا سوپرمن معنا ندارد. در اینجا گروهی از بازیکنان زحمتکش و مربیانی حضور دارند که توانایی ابرکارها را دارند. جناب آقای دکتر سلطانی فر! اگر اجازه دهید می‌خواهم خدمتتان عرض کنم که بنده با بیش از 36 سال تجربه در مربیگری، هیچ وقت با چنین بازیکنانی کار نکردم که دریافتی شان آنقدر کم باشد و ارائه و پایبندی شان انقدر زیاد.

بازیکنان و پسران فروتن و به دور از غروری داریم که همیشه به ایران پایبند و متعهد هستند ولی استحقاق توجه بیشتر و محبت بیشتری از طرف مقامات ورزش و فدراسیون در این چند سال دارند.

از حضرتعالی خواهش می کنم که این اتفاق بیفتد. ما این بردمان را نه تنها با بازیکنانی که امروز اینجا حضور دارند بلکه با بازیکنانی که در گذشته تیم ملی بوده اند تقسیم می کنیم. از صمیم قلب هم آرزو می کنم که این برد و موفقیت جامعه فوتبال ایران را متحدل تر و همدلتر کنار هم قرار دهد.

همانطور که قبلا همه گفته ام پسران ما زحمتشان را کشیدند اما امروز قبل از تمرین هم به آنها گفتم که مطلبی برای جشن گرفتن نداریم و هدفمان تحقق رویاهای ملت ایران است و امیدواریم این اتفاق بیفتد.

نگرش و طرز تفکر من از روز ابتدایی که در اینجا حضور دارم این بوده که هیچ بازیکنی صاحب پیراهن تیم ملی نیست و فقط این اجازه را پیدا می کند که این پیراهن را بر تن کند با یک ماموریت و هدف و آن اینکه پیراهن مقدس تیم ملی را در جایگاه رفیع تری قرار دهد.