جام جهانی 2018 آلمان

جام جهانی روسیه؛ فصل ناکامی نام های بزرگ؟

فوتبال ترایب- بسیاری از مدعیان بزرگ و نامدار فتح جام جهانی طی روزهای اخیر در روسیه اولین بازی خود را انجام داده اند اما سهم هیچ تیم بزرگی تا به امروز 3 امتیاز نبوده و شاید روسیه 2018 جامی پر از شگفتی ها باشد؛ در ادامه عملکرد تیم های بزرگ تا این مقطع از جام 21 را بررسی خواهیم کرد؛

تیم ملی اسپانیا

لاروخا جام را خیلی خوب آغاز نکرده و در همان ابتدای راه مقهور درخشش رونالدو شد. تیم ملی اسپانیا در اولین گام 3 بار دروازه خود را برابر ستاره پرتغالی باز شده دید و در حالیکه فاصله زیادی با کسب پیروزی نداشت، در دقایق پایانی مغلوب کاشته دیدنی رونالدو شد تا دستاورد آنها از گام اول تنها یک امتیاز باشد.

تیم ملی پرتغال

اگرچه شاید کسب تساوی در اولین دیدار برابر تیمی در اندازه های اسپانیا نتیجه بدی نباشد، اما فراموش نکنیم به هر حال پرتغال با رونالدو یکی از مدعیان جام است و حالا شرایط گروه به شکلی پیچیده شده که شاید امکان خداحافظی زودهنگام با یکی از 2 تیم اسپانیا و پرتغال وجود داشته باشد.

تیم ملی آرژانتین

به نظر می رسد آلبی سلسته کار سختی برای غلبه بر ایسلند نداشته باشد و گل آگوئرو در دقایق 19 حتی هواداران این تیم را به کسب یک پیروزی پرگل امیدوار کرد اما 4 دقیقه بعد دروازه این تیم باز شد و در نیمه دوم نیز لیونل مسی یک پنالتی مهم را از دست داد تا آرژانتین در اولین دیدار خود که روی کاغذ آسان ترین هم بود تنها به یک تساوی بسنده کند.

تیم ملی آلمان

اما شرایط برای ژرمن ها در آغاز جام جهانی متفاوت تر از دیگر مدعیان بود و آنها برابر تیم سختکوش مکزیک متوقف شدند. تیم یوواخیم لوو در این دیدار موقعیت های فراوانی را از دست داده و در نهایت قادر به جبران گل دریافتی نبود تا بعد از 7 دوره در کسب پیروزی در دیدار اول ناتوان باشد.

تیم ملی برزیل

در حالیکه دیگر همگان انتظار داشتند تیم ملی آماده تیته در اولین دیدار خود موفق به کسب 3 امتیاز شود و با گل دیدنی کوتینیو امیدها 2 چندان شد، اما برزیل هم در نهایت نتوانست از سد سوئیس برآید و با کسب تساوی 1-1، در کسب پیروزی در اولین دیدار ناکام ماند.