جام جهانی 2018 اروپا

برزیل 1 – 1 سوئیس؛ برزیل هم در قامت مدعی نبود

فوتبال ترایب- تیم ملی برزیل نیز مانند دیگر مدعیان جام جهانی 2018 شروع خوبی نداشت و در اولین گام مرحله گروهی با تساوی 1-1 برابر سوئیس متوقف شد.

برزیل بازی را بهتر آغاز کرد و در اوایل بازی روی شلوغی محوطه می توانست به گل برسد اما قابیان شار توپ را دور کرد. اما در دقیقه 20 کوتینیو موفق شد با یک ضربه فنی فوق العاده از پشت محوطه گل اول برزیل با به ثمر برستند.

در ادامه جریان بازی کمی متعادل شد و سوئیس هم چند حمله روی دروازه برزیل ایجاد کرد که هیچکدام به نتیجه نرسید و نیمه اول با برتری 0-1 سلسائو به اتمام رسید.

با شروع نیمه دوم سوئیس خیلی سریع به گل رسید. در دقیقه 50 و با ارسال شکیری، استیون زوبر با یک ضربه سر دقیق درون محوطه موفق به گلزنی شد. در ادامه 60 ضربه زیبای کوتینیو می توانست تبدبل یه گل شود اما این اتفاق رخ نداد.

در دقیقه 82 فیرمینو از زاویه بسته به شکل خطرناکی از روی دروازه سوئیس به بیرون رفت. در اوقات اضافی میراندا بخت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او راهی به دروازه نیافت تا در نهایت بازی با تساوی 1-1 به پایان برسد.

تیم ملی برزیل

آلیسون بکر، تیاگو سیلوا، میراندا، دانیلو، مارسلو، کاسمیرو(60- فرناندینیو) ، پائولینیو(67- رناتو آگوستو) ، ویلیان، نیمار جونیور، فیلیپ کوتینیو و گابریل ژسوس(79- روبرتو فیرمینو).

سرمربی: تیته

تیم ملی سوئیس

یان سومر، فابین شار(65) ، مانوئل آکانجی، استفان لیششتاینر(87- میشائل لانگ)، ریکاردو رودریگس، والون بهرامی(71- دنیس زکریا) ، گرانیت ژاکا، ژردان شقیری، استیون زوبر، بلریم ژمایلی و هریس سفرووریچ(80- بریل امبولو).