جام جهانی 2018 اروپا

اعتراض شدید سرمربی تیم ملی برزیل به داوری برابر سوئیس

فوتبال ترایب- تیته، سرمربی تیم ملی برزیل بعد از پایان دیدار تیمش برابر سوئیس که به تساوی 1-1 منتهی شد، به شدت به عملکرد داوری معترض بوده و مدعی شد گل تیم ملی سوئیس خطا بوده است.

سلسائو در اولین گام در جام جهانی در شرایطی مقابل سوئیس به تساوی رسید که به نظر می رسد زوبر در صحنه گلزنی برای سوئیس روی میراندا مرتکب خطا شده اما داور چنین اعتقادی نداشت.

تیته گفت: در صحنه گل سوئیس خطای واضحی روی میراندا انجام شد اما داور به آن اعتقادی نداشت و حتی خود میراندا نیز بعد از بازی گفت حتما باید خودم را زمین می انداختم تا روی من اعلام خطا می شد اما من به او گفتم چنین بازیکنی در تیم من جایی ندارد و بازیکنی که بخواهد دایو کند در تیمی که من هدایت آن را بر عهده دارم نمی تواند جایی داشته باشد اما اطمینان دارم گلی که دریافت کردیم قطعا خطا بود.

تیم ملی برزیل در 2 سال اخیر روند خوبی را طی کرده است و نتیجه بیشتر حاصل بدشانس ما بود تیم عدم هماهنگی و در 2 بازی بعدی ثابت خواهیم کرد که تساوی اول برزیل اتفاقی بوده است.

از نظر من تیجه مساوی عادلانه نبود زیرا تیم ملی سوئیس تنها یک موقعیت داشت و با همان توپ هم به گل رسید که البته خطا بود و داور می توانست از تکنولوژی بازبینی صحنه هم روی آن موقعیت و هم خطایی که اواخر بازی روی گابریل ژسوس رخ داد استفاده کند.