فرانسه جام جهانی 2018

واکنش متفاوت مورینیو در مورد عملکرد پل پوگبا

فوتبال ترایب- ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد که کارشناس شبکه راشیا تودی در خلال جام جهانی در مورد عملکرد پل پوگبا برابر تیم ملی استرالیا صحبت کرد.

مورینیو که به عنوان کارشناس برنامه راشیا تودی راهی روسیه شده است، مدعی شد بازیکنان تیم ملی فانسه خصوصا در پست های هجومی روز خوبی را برابر استرالیا را سپری نکردند و شاید از اعتماد به نفس کافی برخوردار نبوده اند.

مورینیو گفت: از نظر من گل پوگبا در اصل گل به خودی بازیکن استرالیا بود اما موضوع مهم برای من گلزنی نبود و مورد پراهمیت آن عمل و عزم برای رقم زدن چنین صحنه ای بود.

بیشتر بازیکنان تیم ملی فرانسه انگار بازی را خیلی راحت گرفته بودند یا نمی خواستند ریسک کنند و یا شاید به اندازه کافی برای رقم زدن اتفاقات از اعتماد به نفس کافی برخوردار نبودند.

از نظر من نه گریزمان، نه دمبله و نه امباپه روز خوبی نداشتند. پل پوگبا نیز خیلی در جریان بازی دخالت نداشت اما امروز در پست شماره 8 به میدان رفته بود که مردم این هافبک ها را بازیکنان باکس تو باکس می نامند که پوگبا همین سبک بازیکن اما در بخش هجومی بود. ضربه پوگبا اگرچه یک شوت فوق العاده برای تبدیل شدن به گل نبود اما به هر حال 3 امتیاز را برای فرانسه به ارمغان آورد.