جام جهانی 2018 اروپا

لیونل مسی: من مقصر تساوی آرژانتین برابر ایسلند هستم

فوتبال ترایب- لیونل مسی، ستاره شماره 10 تیم ملی آرژانتین خودش را مسبب و مقصر تساوی دیروز آلبی سلسته برابر ایسلند دانست اما مدعی شد هنوز راه زیادی باقی مانده است.

دیروز آرژانتین در اولین دیدار خود در جام جهانی در شرایطی برابر ایسلند متوقف شد که در نیمه دوم لیونل مسی با خراب کردن یک پنالتی بهترین بخت آرژانتین برای کسب پیروزی را از دست داد.

لیونل مسی گفت: من خودم را مسئول مساوی کردن برابر تیم ملی نیجریه می دانم زیرا ما می خواستیم با پیروزی جام جهانی را آغاز کنیم زیرا این 3 امتیاز به تیم آرامش می داد اما حالا باید در 2 بازی بعدی به پیروزی برسیم ولی من معتقدم لیاقت ما در دیدار برابر ایسلند بیشتر از تساوی بود.  

ما نتوانستیم فضای لازم را بین خطوط آنها ایجاد کنیم و ایسلند نیز در نیمه دوم کاملا متفاوت بازی کردند و منتظر حملات ما بودند. هنوز 2 دیدار ما باقی مانده و باید با کرواسی و نیجریه دیدار کنیم.

من عصبانی هستم زیرا حس می کنم ما لایق پیروزی بودیم. باید از طرفداران آرژانتین تشکر کنم و ناراحتی آنها را درک می کنم اما ما علیرغم حفظ آرامش باید اعتراف کنیم خیلی آزار دیدم ولی میل به پیروزی خود را همچنان حفظ کرده و نمی خواهیم رویا خود را فراموش کنیم.

تورنمنت به تازگی آغاز شده و راه زیادی باقی مانده است و ما باید به مسیرمان ادامه دهیم. با توجه به بازیکنان کرواسی بازی برابر آنها هم دشوار خواهد بود. آنها در دفاع منسجم بوده و با یک حرکت می توانند سرنوشت بازی را تغییر دهند.