جام جهانی 2018 اسپانیا

جام جهانی روسیه 2018 برای ستاره های چگونه آغاز شده است؟

فوتبال ترایب- امروز وارد روز چهارم جام جهانی خواهیم شد اما تا اینجا بسیاری از ستاره های بزرگ در اولین دیدار تیم ملی خود به میدان رفته اند که نشریه دیلی میل به بررسی عملکرد آنها در اولین بازی پرداخته است.

لوییس سوارز

مهاجم 31 ساله تیم ملی اروگوئه هرگز عملکرد خوبی برابر تیم ملی مصر نداشت و به اندازه ای در استفاده از موقعیت های خوب خود برای گلزنی ضعیف عمل کرد که تیم ملی کشورش در آستانه از دست دادن 2 امتیاز مهم بود اما خیمنز مدافع هم تیمی او در دقیقه 89 به داد اروگوئه رسید تا در روز ناکامی سوارز، حداقل تیم ملی کشورش برنده باشد.

محمد صلاح

ستاره مصری و 26 ساله تیم ملی مصر بر خلاف انتظارات در دیدار برابر اروگوئه در تمام طول 90 دقیقه روی نیمکت نشست و هکتور کوپر ترجیح داد در مورد او ریسک نکند. اگرچه اخباری در مورد احتمال رسیدن صلاح وجود داشت، اما جام جهانی 2018 برای این ستاره گلزن با مصدومیت و نیمکت نشینی آغاز شد.

کریستیانو رونالدو

بی شک بهترین بازیکن جام جهانی روسیه 2018 تا اینجا کریستیانو رونالدو بوده است. این ستاره پرتغالی برابر اسپانیا در همان 2 دقیقه اول موفق به گلزنی شده و در نهایت موفق به ثبت هتریک شد که گل رویایی او در دقیقه 88 با یک ضربه ایستگاهی فوق العاده، پرتغال را از شکست نجات داد. حالا به نظر می رسد رونالدو خیز بلندی برای کسب عنوان آقای گلی برداشته است.

ایسکو

ستاره خلاق تیم ملی اسپانیا یکی از امیدهای لاروخا برای درخشش در جام جهانی 2018 است. ایسکو در جریان اولین بازی برابر پرتغال عملکردی معمولی داشت و نتوانست در لحاظات دشوار و حساس گره گای کار تیمش باشد تا جام 2018 برای او با روالی متوسط آغاز شده باشد.

لیونل مسی

ستاره 30 ساله و کاپیتان تیم ملی آرژانتین جام 2018 را با ناکامی و البته بدشانسی آغاز کرد. لیونل مسی در اولین دیدار دیروز برابر ایسلند 11 شوت به سمت دروازه ایسلند زد که مهم ترین آن پنالتی دقیقه 64 بود که توسط هالدروسون مهار شد و هیچیک از این موقعیت ها تبدیل به گل نشد تا جام با ناکامی برای لئو مسی کلید بخورد.