جام جهانی 2018 اسپانیا

پیکه: رونالدو؟ او عاشق شبیه سازی است

فوتبال ترایب- جرارد پیکه، مدافع اسپانیایی بارسلونا در مورد دیدار دیشب برابر پرتغال، تلاش رونالدو برای شبیه سازی و البته فیلمی که شرکت او برای گریزمان ضبط کرده بود صحبت کرد.

پیکه مدعی شد رونالدو علاقه زیادی به شبیه سازی دارد و هر زمان که خودش را روی زمین اندازد داوران پنالتی می گیرند. رونالدو برابر لاروخا موفق به هت تریک شد که گل اول روی خطای ناچو روی این بازیکن و ضربه پنالتی به دست آمد.

پیکه گفت: واکنش مردم به فیلم واقعا عجیب است و عجیب تر آن بود که عده ای هنوز در تعهد من به بارسا شک دارند. بالاخره رسانه‌ای که مستند گریزمان را ضبط و پخش کرد برای من بود و کلید این پروسه از چند ماه پیش زده شد.

من با گریزمان صحبت کرده بودم و او به من گفت احتمال دارد هست که به بارسا ملحق شد پس من از او خواستم اجازه دهد این فیلم را ضبط کنیم زیرا مغتقد بودم محتوای این فیلم، به مردم آنچه که یک بازیکن برای آینده اش در نظر می گیرد را نشان خواهد داد و این موضوع هرگز ربطی به بی احترامی من به بارسلونا نداشت.

ما موقعیت ‌های بیشتری نسبت به حریف داشتیم اما پرتغال از 3 موقعیت خود به خوبی استفاده کرده و  3 گل زد. با توجه به اتفاقات باید از نتیجه کسب شده احساس خوبی داشته باشیم. پنالتی؟ کریستیانو رونالدو دوست دارد خودش را به زمین اندازد و همیشه در حال دایو است و داوران هم تقریبا همیشه روی او خطا اعلام می کنند.

حضور لوپتگی مذاکره او با مادرید هرگز باعث ناراحتی من نشد اما نحوه انتقال او به رئال مادرید ممکن است مورد بحث قرار بگیرد. باید تا حد امکان از اظهارنظر در این رابطه خودداری کنیم اما وقتی جام جهانی به پایان رسید وقت برای حرف زدن زیاد است اما حالا باید متحد باشیم و روی تیم ملی تمرکز کنیم.