جام جهانی 2018 اسپانیا

پرتغال 3 – اسپانیا 3؛ تساوی در شب اعجاب انگیز رونالدو

فوتبال ترایب- در دومین دیدار گروه دوم، اسپانیا و پرتغال در دیدار هیجان انگیز به تساوی 3-3 دست یافتند که کریستیانو رونالدو هت تریک کرده و هر 3 گل تیمش را به ثمر رساند.

در همان ثانیه های ابتدایی ناچو روی رونالدو مرتکب یک پنالتی شد تا ستاره پرتغالی گل اول خود را به ثمر برساند. در ادامه اسپانیا سراپا حمله شده و موفق شد بعد از چند موقعیت در دقیقه 19 با ضربه و زمینی دیگو کاستا به گل تساوی دست یابد.

اما در اواسط نیمه اول رونالدو یک بار دیگر در نقش گلزن ظاهر شده و روی اشتباه عجیب دخیا توانست با یک ضربه زمینی گل دوم پرتغال را نیز به ثمر برساند تا نیمه اول با برتری 1-2 این تیم به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، لاروخا برای جبران به میدان آمده بود و در همان ابتدا باز هم موفق شد توسط دیگو کاستا یک بار دیگر به گل تساوی دست یابد.

اما حملات لاروخا پایانی نداشت و در دقیقه 58 و 3 دقیقه بعد از گل دیگو کاستا، این بار ناچو که پنالتی گل اول حریف را داده بود با یک ضربه زمینی گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

پرتغال که چیزی برای از دست دادن نداشت سراپاحمله شد اما در خلق موقعیت ناتوان بود و در حالیکه به نظر می رسید بازی با برتری 2-3 لاروخا در حال اتمام است، رونالدو در دقیقه 88 با یک ایستگاهی فوق العاده موفق به گلزنی شد تا نهایت این جدال حساس با نتیجه 3-3 به پایان برسد.

تیم ملی اسپانیا

داوید دخیا، جرارد پیکه، سرخیو راموس، ناچو، یوردی آلبا، سرخیو بوسکتس، کوکه، داوید سیلوا(86- لوکاس واسکز)، آندرس اینیستا(70- تیاگو)، ایسکو و دیگو کاستا(77- یاگو آسپاس).

سرمربی: فرناندو هیه ‌رو

تیم ملی پرتغال

روی پاتریسیو، په‌په، ژوزه فونته، سدریک سوارس، رافائل گریرو، ویلیام کاروالیو، ژوائو موتینیو، برناردو سیلوا(69- ریکاردو کوارشما)، بروتو فرناندس(68- جوآ ماریو)، کریستیانو رونالدو و گونزالو گوئدس(80- آندره سیلوا).

سرمربی: فرناندو سانتوس